www.sudzibas.lv LMT Lēns internets

LMT - Lēns internets

Pēdējā laikā lmt priekšapmaksas internets noteiktā laikā sāk "bremzēt" vai nestrādā vispār. Zona ir ok, bet ātruma nez kapēc nav... Agrāk gandrīz nebija problēmu. Sazinājos ar lmt darbiniekiem, uzzināju-šiem aparatūra nevelkot noslodzi, bet maksāju kā par "kvalitatīvu" pakalpojumu "bez ātruma ierobežojuma".

J

L LMTsoso 17.11.2018

Es arī, kad dzīvoju Jūrkalnē man internets lidoja ! (lmt rūteris ar lmt priekšapmaksas karti iekšā) Tagad pārvācos uz Ventspili internets pilnīgs ''sūds'' ! nevaru pat normāli youtube video paskatīties kur nu vēl kādu filmu striimot. Bija Baltcom dekoderis, tagad viņu varu paka**** iebāzt, jo nevelk vispār neko! Respektīvi tev ir jāskatās,kur tu dzīvosi un kura antena ir tuvāk tādu arī inernetu iegādājies ! Neskaitot ja plāno pieslēgt optisko kabeli!

J Jānis 14.12.2018

Atkritum internets telefonam knapi 2Mb/s 80-100dbm briesmīgs pings. optika ir pa to pašu cenu 100 reiz ātrāk.
telefons jāliek pie loga, lai kaut kas notiktos. galda dators met čupām error ārā ka tik lēns. 4G vispār nepieslēdzas

R Raimonds Brutāns 14.12.2018

Ir jāsaprot ko ņem: jebkurš mobilais nets ir kā upes straume, ja esi viens, visa tava(tas ir reklāmā), ja ir citi lietotāji tornim, Jūs dalāt šo upi pa strautiņiem, jo vairāk jūzeru , jo mazāki strautiņi. Secinājums: jo kādā vietā ir populārāks kāds provaideris (Bite, LMT,TELE2), jo lēnāk tas ies.

J Jānis 20.12.2018

Filmām un tādiem kā Steam, Epic, GOG, Uplay, Origin, ID nekam neder.
Vai varbūt ūdens pielijušais telefons pie vainas, Nekā lētēka par 3 euro sim karti uz divām nedēļām nav.