www.sudzibas.lv LMT Lēnāks par gliemezi

LMT - Lēnāks par gliemezi

Kad ņēmu LMT internetu, izdomāju, ka izmēģināt nevajag, jo vienreiz jau vīra brālis bija aizdevis. Kā tad. Un esmu iegrābusies. Šķiet, sliktāka interneta nav. Un nav atkarīgs, dzīvo Rīgas centrā vai Laukos, mazpilsētā, tāpat, kad visvairāk vajag, lai internets strādātu kā nākas, viņš neies. Mērfijs. Kā lai vispār notērē tos 10 GB, par kuriem maksāju 8 ls, ja viņš iet tik lēnu? sēžot 24/7, tik un tā 10 GB pilni nesanāktu. Izmantoju ikdienā, bet mēneša vidū nav notērēts pat 1 GB, jo negribas pie tāda pat sēdēt. Un redz attekties ar nevar, tad jāmaksā. :

D

L LMT 13.11.2011

Latviešu debilisms ir neizsmeļams!
Kur ir teikts, ka Tev tie 10GB ir jānotērē?
Mobilais internets vispār ir domāts tikai e pastam un sociālajiem tīkliem! Gribi kačāt mūziku slēdzies pie parastā!

K klimpa 13.11.2011

Es izmantoju LMT internetu, kad mans kabeļinternets niķojas, pēdējā laikā daudz, un nesūdzos.
Jāmāk tikai iestatījumus pareizi ieregulēt un viss notiek.

P paldies 14.11.2011

ar siem mobilajiem netiem var krietni iegrabties! rekomendeju lattelekom parasto netu, letako pa 7ls, nekadu problemu - i filmas varskatities i visu bez problemam!

M Madara 15.11.2011

Nu forsi tev kad nespej izteret, man 11dienas jau 11gb iztereti, vakara ieejot dr.lv :D Man besi tas LMT [slēpt]@

M Mudītesvīrs 21.11.2011

LMT par tevi rūpējas, lai tu diennaktīm nesēdētu pie datora...
Attēlā ir redzama meitene, kas pārāk daudz sēdēja internetā.

K kaspars 11.12.2011

Mobilo operatoru minus ir tas, ka sledzot ligumus-neizstasta par iestatijumu veiksanu-manam bralim bija tas pats -ganija LMT bet kad iestatijumos uzlika 3g only viss notiekas atri!
ieej lmt majaslapa un tur ir visu modemu iesttijumu veiksanas nepieciesama info-un Tev bus normals nets!
Ja jau man pakos iet uz ura mob.nets LMT tad nestasti, ka Riga neiet

K Kristaps_Melkis 30.05.2012

Muļķības, LMT internets ir ļoti labs, ar labu savienojumu un ideāliem tarifiem, patreiz godīgi varu teikt ka labāka bezvadu interneta piedāvātāja NAV. Lūk mani dati! Mazsalacā. http://www.speedtest.net/result/1980436323.png

U User123885p 30.05.2012

Starpības nav 5Ls vai 25. bezvadu signāls vienādi klibo. Un nav domāts lielus baitus raidīt. Piem. filmas sūktu, apjomīgas spēles spēlēt.

U User123886p 30.05.2012

Kā man viņa patīk!