www.sudzibas.lv LMT Krāpšana slikts serviss

LMT - Krāpšana slikts serviss

Noslēdzu līgumu ar šo kompāniju, jo izskatās kad paši uzticamākie. Bet kā izrādījās jau pēc mēneša, tas ir riktīgs bezatbildīgs afēristu kantoris. Pirmkārt kad ir pirmo mēnesi saņemu rēķinu, es to uzreiz samaksāju. Bet viņiem redz kaut kas nepatika ar manu tautību un tie bez nekādas brīdināšanas man atslēdza telefonu. Kaut gan man Latvijā ir oficiāls personas kods ar atļauju dzīvot un strādāt, bet redzams šajā kantorī uz to ir nospļauties. Ja tu nēesi letiņs, esi ar citu pilsonību esi vienkārši cūka. Tas ir kaut kas no tās sērijas kad ukraiņu prezidents vērš genocīdu pret savu tautu.Bet tas vēl aŗī nav viss. Par to laiku kamēr es no laukiem aizbraucu uz pilsētu lai man oficiāli atslēgtu, man par to vel piestāda rēķinu. tā sakot numurs bija anulēts tad un tad, bet tas kad pa to numuru nebija iespējams pat pazvanīt tas tiem pie kājas. Tas vienkārši ir rekets.
Par bezatbildību varu pateikt to, kad pat vēstulēs kur izsaku pretenziju atnāk automātiskā atbilde, bet ar tevi neviens reāli nesazinās. Te ir tāda vienaldzība kad pat dievam drebuļi iet.

donna b 29.05.2017

Tev nav diagnosticeta paranoja vai augstuma manija?

L llietotājs 30.05.2017

donnin vai tavs dakterītis no tvaika ielas par labu uzvedību vel pie datora pielaida? Skaties tūlit vispār palaidīs. Un vēl varēsi LMT klientiem rēķinus izrakstīt.