www.sudzibas.lv LMT Krāpšana milzīgos apmēros

LMT - Krāpšana milzīgos apmēros

Kā vispār nav cūcības tā darīt? Pasūtīju portatīvo datoru pandēmijas laikā, jo fiziski uz vietas paņemt nevarēja, tikai caur e-veikalu. Vispirms Sola vienu datumu, pēc tam pārceļ uz nākamo nedēļu. Vēl pēc tam līgumu sagatavotu atsūta dienā, kad bija paredzēts piegādāt, bet dators vēl nemaz nav atvests. Un beigu beigās pati milzīgākā pērle bija tas, ka beidzot dators tika saņemts, ieraugu, ka ir pārgriezta orģinālā ražotāja plēve uz datora iepakojuma, kura ir paredzēta tam, lai cilvēks redz, ka prece ir jauna un nav vērta vaļā. Uzreiz acīmredzams, ka prece ir lietota, jo iepakojuma oriģinālā nodrosējumā plēve pārgriezta, atverot datoru uz monitora stūriem putekļi un datora labajā stūrītī mazs, bet redzams bojājums (kaut kas uz tā kritis, vai sasists) bet acīmredzams, neliels bojājums. Un jūs lmt šādi cilvēkiem piegādājat jaunus produktus? Pilnīgākā krāpšana par ko būtu jāsoda momentā! Nekavējoties braucu uz lmt atgriezt bez vārda runas lmt, viss, ko šie spēj pateikt - "laikam paņemts no stenda vai skatloga. " cilvēks pērk jaunu datoru, bet tiek iesmērēts dators, ko aiztiek un skatās simtiem cilvēku, tas ir kāds joks? Pat, ja aiz skatloga tikai, tas ir lietots, ar lietotām pazīmēm, kā var nebūt kauna šīttā krāpt cilvēkus, un šis ir jau otrais gadījums. Par šādu cilvēku apzinātu krāpšanu un nepaziņošanu, ka prece ir lietota, bet es nopērku kā jaunu un par to netieku brīdināts, būtu smagi jāsoda, jo tiek pārkāpti iekšējie likumi, par šādu krāpšanu vispār vajadzētu klapēt ciet lmt bodīti uz visiem laikiem! Silti iesaku iet prom no lmt!

07.01.2021

D

L Laipnais 08.01.2021

Putas no mutas noslauciet, nav nekādas krāpšanas, datori, kuri tiek izņemt no skatloga, netiek lietoti, bet vienkārši stāv, lai varētu paskatīties uz tiem, kā tie izskatās.

Ja Tev nabadziņ tas liekas normāli, tad pērc dzīvē šādas lietas, kuras ir lietotas. Gan jau strādā LMT un aizstāvi te savas putiņas uz lūpiņām.

Un darētu nedaudz ar galvu padraudzēties, jo es pasūtīju jaunu datoru, nevis lietotu datoru ar putekļainu ekrānu ar bojājumu uz datora malas, kurš man tiek iedots kā jauns ar pilnu summu. Ej un dzīvē pērc visas šādas lietotas lietas kā jaunas, idiotisms augstākajā pakāpē no tavas puses!

Gribētu redzēt tavu seju, kad nopērc jaunu lietu, kura izrādās lietota. Šī ir acīmredzama krāpšana un noteikti gan jau pats strādā lmt, kurš to datoru iesmērējis un tagad kā ņuņņa aizbildinās.

L Laipnais 08.01.2021

Neadekvāti čīkstuļi.

Ha ha! Pats noteikti strādā LMT, šitos sūdus savārija un tagad tēlo labo, bet apkrāpj cilvēkus. Nožēlojama rīcība *LAIPNAIS*. Skaties, ka drīzumā neatlaiž no darba