www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Lmt kompānijā biju klients, ar prieku parakstīju līgumu... Bija pieslēgums, atrodos ārzemēs, mobilie dati apēd 65 eur, lai gan bija limits. Pusgadu cīnījos, regulāri maksāju rēķinus par pieslēgumu, regulāri zvanīju par tiem datiem sūdzējos. Beigās izmetu sim karti un miers. Ija dators paņemts uz līzingu, saplīst monitors, aizvedu uz Latviju uz servisu, garantija saka ka mana vaina. Ok 150 eur par jaunu monitoru. Atbraucu atpakaļ uz Skotiju, neiet dators caurs barošanas vadu, iet tikai ja uzlādē un atvieno. Ok, aizbraucu atkal uz Lmt servisu, garantija nebūs jo redz ups neesmu izmantojis... Kur vēl muļķis biju paņēmu jaunu datoru, atbraucu mājās, izpakoju, slēdzu iekšā un uz monitora pikseļa svītra melna, nu tāda maza, knapi redzēt, skrūves pievilktas tik cieši ka viena no vītnēm pārlauzta un salīmēta. Kopējais parāds 1200 eur ko nevar apiet jo redz lmt esot baigie malači. Miskaste visa kompānija!

08.04.2019

jacek 08.04.2019

Manai meitai LMT arī uztaisīja mākslīgu parādu par datu lietojumu, kaut gan meita nekad neizmanto mobilo internetu. Vēl līdzīgus gadījumus esmu no paziņām dzirdējis. Blēžu kantoris, grib labi dzīvot uz klientu rēķina!

Ventilators 08.04.2019

Jebkurš pirkums un it sevišķi dators, tiek apkalpots faktiski jebkurā eiropas valstī. Es vispirms būtu nodevis Skotijā pie ražotāja. Nekas, ka pirkuma dokuments ir LV. Lielvalstu servisi strādā labāk, jo viņiem ir savādāks līgums ar ražotāju. Ražotāji vienkārši nedod tik labus nosacījumus Baltijai. Tur diemžēl nav vaina mūsu veikalos vai servisa sniedzējos, bet gan ražotājā. Labākais variants, kas būtu noticis, ka jūsu ierīce tiktu nomainīta pret jaunu. Reti kad lielvalstīs kaut ko labo.