www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Labdien,Es vēlētos izteikt sūdzību par kādu uzņēmumu Es vairs nespēju to visu klausīties SIA''UNIVERSELECTRIC'' ir ļoti negodīgs uzņēmums un krāpjās ar naudām.
Darbiniekiem algas netiek izmaksātas gadiem, darbiniekam izmaksā mēneša ietvaros 200 eur pēc tam varbūt ''vēl kautko ieskaitīs'' kā cilvēks ar tādu summu var samaksāt par dzīvokli rēķiniem un paēst? Bet paši ''īpašnieki'' uz darbinieku naudas var atļauties gan ceļot apkārt,gan arī jaunas mašīnas pirkt ik pēc pus gada. Manuprāt vajadzētu noskaidrot pie VID vai vispār šis uzņēmums ir godīgs maksātājs. un darbiniekiem piešķirt komepnsāciju. Tas nav normāli es ļoti ceru,ka Jūs šo ziņu izlasīsiet,pamēģināšu vel uzrakstīt VID. Lai sāk celt gaisā mūsu Latvijas negodīgos maksātājus. Līdzīgi kā bija ar Tokijo city. Attieksme briesmīga darbinieki klusē jo baidās bet algu nesaņem un strādā virsstundas pat komandējumos naktīm.!

Kolta 31.05.2018

Kāda saistība te ir ar LMT?

S Saulīte 01.06.2018

Tāds pats jautājums.