www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Tēvs nopirkot telefonu pa 250 eiro LMT veikalā,līdz galam nesaprata, ka tas ir mazlietots,bija iedota garantija uz 6 mēnešiem, telefons knapi knapi izturēja 2 mēnešus,pec tam saka neadekvāti stradāt,nevarēja ne pazvanit ne uzrakstīt no viņa.Kad atnācam pēc garantijas,lai kaut remontu apmaksā,mums atbildēja,ko jus gribat telefons ir lietots,pēc ekspertīzes,kurā palilelinot telefona suirīti 100 reizes konstatēja dēļ tā skrāpejuma viņš arī nestrādā!Krāpšana,paši pārdot lietotus telefonus ar garantiju pus gadu bet nekād mūža jums neko neatmaksas atpakaļ!Esiet uzmanīgi un NEKAD tur neko nepērciet!Nedomajam ka tik lela firma tirgo tādu sūdu,ka lombards!

Dainis 03.05.2018

Nododiet telefonu uz neatkarīgu ekspertīzi, varat mēģināt apstrīdēt viņu servisa atzinumu.

Pacco_al 06.05.2018

Gadījumā ar lietotu telefonu būs problemātiskāk. Vini jau arī pietiekami labi zina kādas problēmas ir kuram no atpakaļ atdotajiem telefoniem. Nav jēgas melot. Bez tam nav īsti saprotams, kā darbojas šī 6 mēn garantija un kāds telefons ir jādod tā vietā, jauns vai cits apskrāpēts.
Protams šī situācija ir neforša no LMT puses un uz jautājumu, ko tad gribu ir vienkārša atbilde, lai telefons arī tos 6 mēnešus nostrādā bez problēmām. Ja šis aparāts to nevar, lūdzu mainiet, esat devuši garantiju.