www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Musu uznemumam ir pieslegums uz diviem telefoniem! Tarifs ir bezlimita! Bet tik lidz nosuti daudz izzinu saviem klientiem, ka lmt uzreiz bridina (un ari izdara) ka blokes abus telefonus. Pat ja izzinas ir sutitas tikai no viena. Vini saka ka ta ir negodiga lietosana. Es saku ka mums ir bezlimita tarifs. Jautaju cik tad iszinas es drikstu sutit uz bezlimita tarifa. Vini saka: ”tik cik videji suta parasts lietotajs”! Es jautaju cik tas ir ciparos! Jo es nezinu vinu videjos lietotajus. Viniem nav konkreta skaitla. Tad sak stastit ka es sutot spamu cilvekiem. Uz ko es jautaju vai tad kads ir zhelojies no maniem klientiem? Vini saka ka nee! Tada gadijuma es nesaprotu! Uz ko vini man piedava par palildus samaksu sutit iszinas. Uz to iiszinu daudzumu kuras man janosuta klientiem tas sanak papildus apmeram 45 eiro. Es atsakos! Vini pieprasa lai es viniem apsolu ka ta vairs nedarisu, tad vini pieslegs atpakal telefonus. Sanak ka bezlimita tarifs nav nemaz bezlimita! Ta ir krapsana! Ja kadam ir kads risinajums sadai problemai tad drosi rakstat uz [slēpt]@inbox.lv

Dainis 02.03.2018

Bet pareizi, kāpēc jūs spamojat? Cilvēki vienkārši nesūdzas, bet tas nenozīmē, ka viņiem nepatīk..

R Rihards 02.03.2018

Tāpat kā bezlimita zvani/sms EU savienības valstīs. Nodzīvo 2 mēnešus un atslēdz jo pārāk ilgi atrodies ārpus LV :)))) Vnk mobīlie operātori čakarē tautu nepajokam...

Pacco_al 05.03.2018

Latvijas uzņēmumu alkatībai nav robežu. Es saprotu, ja būtu pieslēgta fiziska persona, tad protams jā, tas ir saprotai, ka godprātīga lietošana utt. Šinī gadījumā, ja tas ir biznesas pieslēgums, ko tad LMT gaida, ka uzņēmums maksās lielāku maksu un nelietos? Protams, ka lietos.
Ir protams tā saucamie sms gateway, caur kuriem sūtīt lielus apjomus un arī tie nav bez maksas.
Ja ir šāda problēma ar biznesa klientiem, tad līgumā ir jānorāda, cik konkrēti ir maksimālais sms skaits un viss. UN nav jēgas piegties ar kaut kādiem vispārinātiem "godprātīgas lietošanas notiekumiem", kas pēc būtības ir ūdens.
Ja klients ir samaksājis, viņam ir tiesības lietot pakalpoju (ja tas tiek saukts par bezlimitu) tiek lielā mērā un tik lielā apjomā, kādā tas ir nepieciešams. Un viss.
Ļoti žēl, ka mūsu uzņēmumi ir tik nabadzīgi un aizņemti, ka nevar iesūdzēt LMT Tiesā. Jo šādus alkatīgos var sodīt tikai ar prāvām kompensācijām. Līdz tam mūsu valstī valstī, korektais aizlieguma stils piesedzoties ar vispārējām frāzēm.