www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Neskatoties uz slikto interneta ātrumu (5-8 mbit) iepriekš pievēru acis, jo interneta ātrums nebija tik ļoti vajadzīgs (720p pavilka utt) . Bet 18. Februārī viss, speedtest pat neatvēra brīžiem, bet pēc 10 sekundēm internets kā turbovāvere. No nākamās dienas līdz šodienai vispār smejos par ātrumu, vidēji 0.5 mbit (rekords bija 0.04mbit zibenīgais 4g internets) . Pirms sūdzības rakstīšanas vēlējos apskatīties vai Lmt nav mainījusies 4g karte, bet nespēju pat atvērt to muļķu mājaslapu.
Dzīvoju 4g zonā, antena dod ja labi + 0.5 mbit, neierobežota ātruma komplekts. Īsumā - pēdējie krāpnieki . Zvanot uz Lmt klientu centru man paskaidroja, ka interneta kritums visticamāk ir no pārslodzes, uzreiz radās jautājums "ja zinat, ka šādas cilvēku masas nevarat uzņemt, tad kāpēc par to neinformējat klientus? " uz jautājumu viennozīmīgi atbildi nesaņēmu, bet to jau zināju pirms jautāšanas "kāpēc ne? Ja jau muļķi nāk, tad jau, lai čakarējās ar mūsu foršo internetu un līguma laušanu. "
saucās Latvijas mobilais telefons? Man šķiet, ka vairs nekas šājā valstī nav bez krāpniecības, kur kaut kas saistās ar "Latvijas".
Krāpnieki ne kompānija.

J Jānis 22.02.2017

Labāk neko nepirkt no Latvijas valsts uzņēmumiem tur visi zagļi.

Latviešu tautas 22.02.2017

LMT nav latvijas uzņēmums!