www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

man iznāca ļoti nepatīkams atgadījums ar lmt. Biju paņemusi datoru lmt un modemu uz 2gadiem . biju nomaksājusi 1gadu man ļoti neapmierināja lmt interneta modēms tādēļ izlēmu atteikties no pakalpojuma. Lai atteiktos no lmt interneta man vajadzēja atmaksāt pārpalikušo datora summu un modēma plus vēl soda nauda, to arī izdarīju. Prasīju pārdevējai vai tagad esmu brīva no lmt ,viņa atbildēja jā pilnibā. Laimīga devos uz mājam, domāju jaiet lmt savā profilā izrādās ka esmu nobloķēta majaslapa, jo vairs neesmu kliente. Ar lielu parliecību biju ka vairs nekas mani nesaista ar šo kompaniju, bet pēc 4mēnešiem man atnāca vēstule uz māju. Brīdinājums par to ka lmt iesūdz mani kredīta reformā.Izrādās ka man bija vēl jāmaksā interneta reiķins par ko neko neizināju. Ne uz mana e-pasta , ne uz mobila telefona , ne uz mājas adresi nebija neka sūtīts par to ka esmu parada lmt. Lmt biju 4gadus kliente nu vairs nevēlos nekkads saistības ar šo kompāniju. Bija jaatmaksā kredīta reformai procenti ne es nekādu atvainošanās saņemu ne kompensāciju. Skumji ka šeit nav nekādas cilvēcibas! Būtu vairāk naudas būtu sūdzējsi tiesā par krāpšanu.
Esmu dzirējusi vairākus šādus gadījumus :(!

ESMU ĻOTI VĪLUSIES!!!!

S smīkņa 15.11.2013

Tāpēc katru reizi, kad ar pakalpojumu sniedzējiem lauz līgumus mēģini no tiem rakstiski (vismaz e-pastu) dabūt izziņu, ka visas saistības pret viņiem esi izpildījusi.

Šajā gadījumā maksāt kaut ko Creditreform vai vispār jebkādu soda naudu nevajadzēja, bet rakstiski vērsties pret LMT ar lūgumu izskaidrot savu rīcību, iespējams pat griezties PTAC.