www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

12 feb. Iegādājos i phone 15plus kuru piegādāja kurjers no Limbažiem iepakojums bij atvērts telefons nogrābstīts un ar defektu, protams atgriezu 14 dienu laika. Pasutiju 15pro max saņēmu vakar 🤣🤣 tas pats iepakojums atvērts telefons nograpstits.
Rodas jautajums - kadu Lmt tirgo?
Kapets iepakojums atvērts un telefons netīrs?
Vatik nebūs lietuta prece par jaunas cenu?
kāds sviests uzdāvinu telefonu un cakaris. Ar 2 pets kārtas 🤣🤣🤣
secinājums: neko vērtīgāku pa 100 eur Latvija nav ieteicams pirkt.
Jo lietoju iphone ļoti ilgi no 11 modela - 14 šobrīd. Nekad pērkot citas valstis telefonu kastīte nav bijusi atvērta lmt vnk kko mukli.
Soreiz telefons naca no balviem 🤣🤣sanak ka pa visu liepaju nebija uz vietas🤣🤣😱🤣

01.02.2024

K Kastobutudomajis 27.02.2024

No vitrīnas tev telefons pārdots. Lietots nav , bet rādīts klientam ir gan. Tāpēc ja vēlies neatvērtu telefonu dodies uz veikalu pats, un prasi neatvērtu lastīti.

M martins343 27.02.2024

Tad tai ailite kur rakstits jauns butu jabut rakstitam no vitrinas .Ne pirmo reizi lietoju e veikalus .Saprastu ka viens tads gadijas ,bet tur ta laikam tada prakse.Ka 2 telefoni 2 nedelu laika🤣🤣No kuriem viens ar defektu🤣🤣