www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Cilvēkiem jau 5. Mēnesi nāk rēķins ar paaugstinātu maksu, kad zvani uz Lmt un vaicā par ko, mēs neko nezinām, viens rēķins no Sia Cdr, otrs no nezināmā, Lmt par neko neatbild, mēs tikai starpnieki, lai gan līgums par pakalpojumiem tika noslēgts tikai ar lmt, kad tika pieprasīts pārtraukt kaut kādas naudas darbības turpmāk, atbilde no lmt bija jaunas pārtraucam esošās turpināsiet, it kā dzīvojam eiropā, bet liekas 90""", pa vienam nevar pat policijā iesniegt iesniegumu, tikai pat, apkrāpti10000+apvienojamies, klients 15 gadus lmt, tādi operatori Latvijā nav vajadzīgi.

14.12.2022

M Mēnesis 14.12.2022

Ar Tele2 nav tādu problēmu.Var atslēgt paaugstināto maksu pakalpojumus.

I I 15.12.2022

LMT tak pēc būtības neinteresē klienti - primārais ir pēc iespējas vairāk no klientiem paņemt naudu! žīdi paliek žīdi

Oļegs Zatlers 15.12.2022

Zābakiem zābaku problēmas. Visu var pats atslēgt mans.lmt.lv vai arī zvanot. Arī uzķēros uz krāpniekiem CDR nevietā ievadot savu tel.nr., bet to atslēgt nebija nekādu problēmu. Kāpēc lai LMT atbildētu par to, ko pats pasūti?