www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Labdien cien. pensionāri un Jūsu pieaugušie bērni!

Es vēl no pagājušā gadsimtā izmantoju mobīlos sakarus ar pirmsapmaksas tarifu. Bet pus gadu atpakaļ pārgāju pie lmt operātora uz pēcapmaksas tarifu
“seniori +”. Pārdzīvoju, ka nu tagad lmt operātoram ir zināmi mani personālie dati un brīva pieeja manam maciņam. Izrādījās, ka manas bažas bija absolūti
pamatotas.
Pienāca isziņa no numura 1897, kurā krāpnieki par 2,90 eiro nedēļā, piedāvāja neierobežotu saturu. Es šo numuru nobloķēju un domāju, ka problēma ir atrisināta, bet saņemot kārtējo rēķinu no Lmt, konstatēju, ka mans Lmt aktīvi sadarbojas ar krāpniekiem! Rakņājoties internētā atklājās, ka operātors sadarbojas arī ar citie līdzīgiem krāpniekiem jau no 2009 gada!
Klientu apkalpošanas centra speciāliste izteicās, ka nezin kas tas par numuru un protams tā ir paša klienta vaina! Vēl viņa pateica, ka Lmt neesot tiesīgs ierobežot klientu brīvību! Kā rāda pieredze arīdzen krāpnieku brīvību! Vēl varētu saprast un piedot operātoram ja viņš klientu savlaicīgi brīdinātu par tādu “samāriešu” pieslēgšanu manam tarifa plānam!
Raksts ir veltīts pensionāriem jo tas ir vājais posms visa veida situācijās un blēži pirmām kārtām cenšas piekāst mūs, bet Jūs pensionāru bērnus lūdzu kontrolēt savus vecākus un palīdzēt viņiem tāda veida situācijās.
Viktors no Jelgavas.

24.10.2022