www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Jau sen atpakaļ pirku telefonu. Kā nekā Zeme laukos pārdota jāpērk kaut kas labs. Paņēmu vidējās klases ne to lētāko, jauns. No iepakojuma izņēma. Dokumentus noformēja.
Šajās dienās šķiroju vecos čekus, līgumus un citus papīrus. Pienāca kārta lmt papīriem. Pirkuma līgumā, - lietota iekārta telefons. Jūtos piesmiets. Ne velti tā meitene, kas, silti, ieteica tieši šo modeli, laipni iestatīja man visu nepieciešamo.
Vispār telefons labs, bet reizēm kaut kas ar skaņu nav labi. Laikam tāpēc kāds paziņa atdeva atpakaļ telefonu. Piecietu. Nākošo reizi skatīšu katru burtu ko ieraksta papīros.
Varētu neminēt laiku, marku, uzvārdu, bet tomēr citiem zināšanai, - 27.04.2014. - galaxy s5 - Korsaka Irina.

22.11.2020

K

K kosrem 23.11.2020

Briestu nopietnākam telefonam, no dārgā gala, bet māc šaubas. Atkal ko iesmērēs. Tā arī zūd uzticība! Jau 20 gadus esmu uzticīgs LMT. Neviens nepārvilināja ar lētajiem tarifiem. Arī tagad maksāju 25 € mēnesī. Tak parēķiniet cik esmu iemaksājis naudiņas. Bonusus esmu nopelnījis.