www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

LMT - Krāpšana

Nodevu savu iekārtu uz apdrošināšanu, iedeva vietā savu Lmt iekārtu, vecu nolietotu telefonu.. Atnāca mans mobīlais no Tnc, vēlējos saņemt un apmaksāt pašrisku, bet pasaka, ka viņa iedotais telefons ir sabuktēts, kuru es pat nebiju sabuktējis. Pateica, ka jāmaksā + 100e pat telefona buktēm, ko neesmu izdarījis, kā arī neatdeva manu iekārtu.

07.02.2020

Ke

Tu Turkey901 07.02.2020

Defektiem ir jābūt norādītiem pieņemšanas - nodošanas aktā, kuru parakstījāt, tur viss ir sīki un smalki aprakstīts.
Tātad, Jūs parakstījāties neizlasot, ka telefona stāvoklis ir novērtēts uz izcili, tagad pats maksājiet par savu muļķību, būs Jums mācība nākotnei, ka dokumenti ir jālasa, pirms paraksti!

BondsBonds 07.02.2020

Vai tāpēc ka lietots un nav tavs, tad var ar viņu naglas skaldīt? Tā var tikai ar savu īpašumu.