www.sudzibas.lv LMT Krāpšana ar pakalpojumu

LMT - Krāpšana ar pakalpojumu

Slikto sakaru dēļ pārgāju pie cita operatora. Brīdī kad gāju prom no lmt vaicāju pa telefonu vairākās sarunās vai nebūs problēmu ar telefonu pieslēgumu un pārējiem pakalpojumiem ko lietoju. Uz ko atbilde vairākkārt bija ka nekādu problēmu nebūs. Šobrīd man atsūta ka jāsamksā visa pilna summa par Microsoft Office, kaut pirms tam maksāju noteiktu mēneša maksu. Zvanot un jautājot kur ir problēma, tagad man Saka ka aizejot projām ir jāmaksā visa summa. Kaut pirms tam man neviens neko par to neteica, vaicāju vairākas reizes. Vienīgais ko šobrīd man var pateikt ir atvainojiet ka tā sanāca un darbinieki tā teica, samaksājiet visu un lietojiet. Es rēķinājos ka turpmāk varēšu masksāt ikmēneša maksu, nevis pēkšņi jāapmaksā viss pakalpojums. Un šobrīd šis ir izveidojies darbinieku līdz galam nezināšanas vai arī negribēšanas teikt, lai tikai es maksāju. Un protams šajā situācija neko nevarot darīt, kaut visas sarunas ieraksta un tur ir apliecinājums ka darbinieki man teica ka nebūs nekādu sodu un problēmu ar turpmākajiem pakalpojumiem.

11.05.2021

J