www.sudzibas.lv LMT Komisijas maksas samaksa

LMT - Komisijas maksas samaksa

Sveicināti, visi!

Gribētu lūgt nelielu konsultāciju zinošiem cilvēkiem.

Bija uzkrājies neliels parāds par LMT tālruni, 50 LVL. Laikā nesamaksāju rēķinu, un viņi nodeva lietu parādu piedziņas kompānijai Creditreform, kuri man atsūtīja vēstuli uz e-pastu par parāda samaksu, pievienojot šiem 50 LVL vēl 30 LVL. Burtiski pāris dienu laikā sazinājos ar tiešo kreditoru, LMT un nomaksāju viņu rēķinu, 50 LVL. Piezvanīju viņiem, maksājums saņemts, viss nomaksāts, nekādu pretenziju vairāk pret mani. Tomēr ir vēl šie 30 LVL, kurus Creditreform mēģina piedzīt no manis. Sakiet, lūdzu, vai viņiem ir tiesības likuma kārtība piedzīt no manis šo komisijas maksu? Vai tiešām šī komisijas maksa ir traktējama kā kreditora zaudējums? Lūk, uz ko viņi man norādīja, kad pajautāju viņiem, lai sniedz man atsauci uz likumu:

Par prasījumu, par zaudējumu likumību.
"Atbildētājs no savas puses nav pildījis līgumiskās saistības, nav veicis savlaicīgi samaksu saskaņā ar pušu nodibināto saistību, kā rezultātā ir pieļāvis nokavējumu, kas sakaļā ar Latvijas Repulblikas Civillikuma 1651.pantu ir saistības izpildīšanas prettiesisks novilcinājums. Saskaņā ar Latvijas Republikas Civillikuma 1652.panta 3.punktu: "Parādnieka nokavējums ar visām tā sekām iestājas pats no sevis, kad viņš palaidis garām termiņu, kas nolikts izpildīšanai vai nu ar likumu, vai ar līgumu, vai pēc paražas, savukārt saskaņā ar Latvijas Republikas Civillikuma 1662.pantu nokavējums uzliek parādniekam pienākumu pilnā mērā atlīdzināt kreditoram visus zaudējumus""

Iepriekš paldies par palīdzību!

T

: :) 16.01.2010

Edvin likumdošanu slikti zinat, par sumu mazaku par 500ls, nevar sākt tiesas pravu!!:) Ka var strādāt piedziņu kompanija un neintresēties par likumdošanu! Mīlu so zemi te var pelnīt ne no ka!)))

L Labaafeja 25.01.2010

Man bija gandriiz identiska situaacija gadu atpakal! Paraads par 2 meenesiem ~apmeeram 50 Ls. Credireform suutiija savas draudu veestules, ka jaamaksaa pamatparaads + vinju varka. Samaksaaju LMT savu paraadu unviss. Lai tas Creditreforms iet dirst! Tagad jau kaa pusgadu izmaksaaju liizingu. Ja jau buutu melnajaa sarakstaa, man nedotu, vai nee? :)

D DreamLV 24.02.2010

Man bija tā ka tele2 nodeva manu litu creditformam bet kad bij jāmaksā abi sūtija man vēstules un pusi sapiķoju tele2 un pilnu summ credītformam

Garfilds82 09.02.2012

ES te ar saskaros ar skaistam summam ! Panemu no BIG 1000 ls aizdevumu, maksaju 4 meneshus pa 38 ls, lidz sanaca taa, ka darba novilka no algas lidz minimumam(pateicoties kkrizei) un vienkarsi apstajas visas maksashanas.
Es viniem saku, ka man tagad naudas uz doto bridi nav un lidz ko situacija uzlabosies tad varesu turpinat maksat. Logiski, ka man situacija neuzlabojas un pagaja vel ilgs laiks lidz man Creditreform piesejas. Interesantakais tas, ka vinji man stadas prieksha, ka Es neesmu pat tam 1000 ls paradam neko maksajis un tagad vinji no manis piedzen 2380 ls :D
Tur nav sunim jasmejas? 1380 ls vienkarsi piemeta klat :) Es shiem saku, ka varu 10, ls maksat menesi ko tagad saku darit, bet vini saka, ka mazak par 50 ls nevar maxat ! Ko ta man karties iet ? Es pilnigi zinu, ka tas viss ozh pec netiram lietam un kautkadu iebiedeshanu. man jautajums tads- Vai es varu maksat savu veco paradu talak savam kreditoram, vai man tagad jamaksa tas parspileta summa creditreformam?
+ vel vini neko negrib dzirdet par manu gimenes stavokli, cik man berni un, ka menesi uz rokas sanemu 140 ls, viniem Vienalga viss.Vai tad ta ir pareizi???????????
paldies.

Likumsargs 09.02.2012

Redziet, viņi paši savā vēstulē pierāda to, ka pārkāpj likumu!
Civillikuma 1662.pants nosaka, ka nokavējums uzliek parādniekam pienākumu pilnā mērā atlīdzināt kreditoram visus zaudējumus.
Bet parādpiedzinējs nav kreditors. Jūsu gadījumā kreditors ir LMT. Ja jūs esat norēķinājies ar LMT, tad paņemiet no viņiem izziņu, ka LMT pret jums nav finansiālu pretenziju un uztaisiet kopiju un nosūtiet parādpiedzinējam!
Civillikuma 2307.pants nosaka, ka visus pilnvarnieka izdevumus sedz pilnvarotājs. Jūsu gadījumā tas ir LMT. No kā izriet, ka LMT jau ir piedzinējam samaksājis par sniegto pakalpojumu.
Turklāt Jums nav līguma ar Creditreform. Uz kāda pamata jums būtu viņiem kaut kas jāmaksā? Uz tās vēstules pamata, kuru viņi nosūtīja jums? Starp citu, paši parādpiedzinēji atzīst, ka šīm vēstulēm ir tikai informatīvs raksturs. Tātad uz kāda pamata jums ir jāmaksā par pakalpojumu, kuru neesat pasūtījis un arī līgumattiecību ar Creditreform jums nav?

Likumsargs 09.02.2012

Ja Creditreform jūs ievieto parādnieku sarakstos, tad rakstiet iesniegumu lai jūs izņem no šī saraksta, ja Creditreform nereaģē, tad rakstiet iesniegumu PTAC.

Vai jūs esat šajā sarakstā jūs varat pārbaudīt https://www.manscreditinfo.lv

V viktor2601 05.08.2013

Ja esi atmaksājis visu parādu LMT, nekādā gadījumā nemaksā Ctreditreform. Lai tiesājas ar Tevīm. Ja paši to vēlēsies. Bet parasti jau ķer uz muļķi.

F fabiano 04.09.2013

Sveiki lūdza bez vīzas atbalstu katru grūtos apstākļos persona, šis plurālistiskas vīzija un starptautisko investīciju pamatojums ir novedusi
pie jauna veida investīcijas, kas ir gatavs . Patiešām, drīz manu privāto godīgu pakalpojumiem, kas ir par nepieciešamību manu atbalstu finanšu vai izveidot ienesīgs darbības mērķis ir nodrošinātlabāko pēc unjour arprocentu likmi pieder 2 %, es gribētu jums pastāstīt es esmu gatavs piešķirt aizdevumu no 1000 LS, tostarp 5500 vairāk nekā. 000 LS, kas man ir sagatavotas šī kapitāla
par 20 . 550 . LS 000 apmērā. Tātad, lai aizdevumus, jo rotējot kapitālu, jūs palīdzēt tādu pašu palielinājumu manu dividendes . Īsi sakot, tas irmazliet pierādījums daudz kredītu, kā es darīt . Es nekad pārkāpt augļošanu likumu . Ātrāk katru godīgi un nopietni, ka es noteikti var maksāt starp saprātīgā termiņā . Jūsu jautā, kas nedrīkst saturēt jebkuru jums ir nepieciešams, lietderību nepārtrauktu aizdevuma tālruņa kontaktiem . NB : Mans mērķis ir sniegt aizdevumus cilvēkiem besoin.n NON pastāv, lai sazināties ar viņu par šādu pozīciju : [slēpt]@outlook.com

F fabiano 04.09.2013

Šis ziņojums vēršas pie visiem, kam ir nepieciešamība prêturgent īpaši nopietna problēma aizdevumu : Jums ir nepieciešams, lai iegūtu aizņēmumu, vēlas pamanīt dominationsdanslesquels es varu palīdzēt : * Finanšu * Prêtsimmobiliers * Investīciju aizdevumi * Auto Loan * Pastāstiet konsolidācijas * starpība
kredīts * Otrais Hipotēku * Iegāde * Credit Aizdevumi vairāk personnelsParticulier Francija, Kanāda, Beļģija, portugāļu, itāliešu, franču, dāņu etn'importa vai visā pasaulē, mēs piedāvājam Jums Despret starp privāto APARTIR 5000 bija LS 5 . 700 . LS 000 līdz darīt ļoti vienkāršs izteiksmē mumsKontaktinformācijaFAQ aussides ieguldījumiem un aizdevumiem no privātā uz jebkura veida kredīta soffrons īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa . Mēs nezinām vosusages un mūsu pārskaitījumi sontassurébankas drošības latransaction katrs cilvēks spēj atmaksāt ar procentu tauxde 2% par katru procentuécrireEn efekts, es nolēmu darīt šo darbību, lai ļautu Atoute persona nepieciešamību
Aizdevums, kas iegūs 1000 LS A8 . 700 . LS 000 5 gadu termiņu par 40 sekundi man jautāja kāds ar procentu likmi
Es noteikti ikgadējā ļoti interesanti no 2 % uz r lesmontants jautāja visiem, kas vēlas darīt auxproblèmes sejupašreizējā finanšu, ļauj uz leju
contactsafin, lai iegūtu vairāk informācijas par to, obtentionde aizdevuma nosacījumu . [slēpt]@outlook.com

R rambert.caroline.j 16.11.2013

Aizdevuma piedāvājums privātpersonām
Mums ir ļoti liels kapitāls, ko izmanto, lai veiktu aizdevumus
sākot no 2000 līdz 5.000.000 € personām nopietni, godīgi un debonnes morāles un spēja atmaksāt.
E-pasts: [slēpt]@gmail.com

R rambert.caroline.j 16.11.2013