www.sudzibas.lv LMT kļūdains rēķins

LMT - kļūdains rēķins

Pirms 8 gadiem mums ģimenei bija izveidojies parāds LMT. Ap 100 Latiem.
Kad saņēmām Creditreform zvanu, nomaksājām visu summu.

Pēc tam vairākkārt bijuši darījumi bankās, tai skaitā mājokļa kredīts. Esam korekti klienti, neviens maksājums nekad netiek kavēts. Vienmēr, ņemot jaunu aizdevumu, taču pārbauda, vai Tavs vārds ir vai nav t.s. "melnajā sarakstā". Mūsējais nebija.
Līdz brīdim, kad nejauši saņēmām vēstuli no LMT - mums esot jānomaksā parāds, kas izveidojies pirms 8 gadiem, pretējā gadījumā mūs nodošot Creditreform. Absurds.
Protams, glabājam maksājumu čekus 3-3 gadus, bet ne jau tik ilgi. Bankā arhīvs - 5 gadus. Kur vērsties šādā situācijā?

Turklāt - tikai nejaušība, ka saņēmām šo rēķinu, jo konkrētajā adresē jau sen nedzīvojam.
Kā rīkoties? Maksāt rēķinu atkal? Kur radusies problēma un kā pierādīt kļūdu? Jautājums - ja patiešām šāds parāds ir, tad kur LMT bija visus šos 8 gadus? Vai arī cēlonis varētu būt tas, ka gadījumā, ja maksājums veikts caur Creditreform, tad varbūt Creditreform nav nodevis datus tālāk LMT?

L Linda 18.06.2010

Nevajadzeja creditam maksat, 100% sie naudu nav nodevusi taalaak.Man ari tada situaacija bija, toreiz reformam nomaksaaju, ka tik otrreiz neatnaak taa pati summa?Tagad, ja paradi rodas, maksaju uz to kontu, ar ko ligums noslegts.Pautus, reformus un citus zaglus suutu nafig:)

L Likumsargs 19.06.2010

Tas tik pierāda to, ko es vienmēr visur, arī šeit, esmu teicis!

NEVAJAG MAKSĀT PIEDZINĒJIEM, BET GAN PA TIEŠO TAM, KAM ESAT PARĀDĀ!

Tagad atliek purināt Creditreform, jo viņu dati glabājoties 10 gadu un pēc tam sniegt prasību tiesā pret Creditreform ar parsību desmit reizes lielāku, nekā jūs samaksājāt!

L lily 19.06.2010

Iespēja nopelnīt, reģistrējies un pelni ;) - http://tinyurl.com/33kqnav

R Ruvell 08.06.2011

Haha. I woke up down today. You’ve chereed me up!