www.sudzibas.lv LMT Klientu krāpšana

LMT - Klientu krāpšana

Sveiciens visiem, kas izmanto LMT okarti un pakalpojumu 1 Ls par nedēļu- bezmaksas zvani un sms LMT tīklā.

LMT uz 7 dienām (1 diena ilgst, kā zināms 24 stundas) pakalpojumu - zvani un sms LMT tīklā bez maksas, maksājot par šīm 7 dienām, tātad 7 x 24 stundām 1 latu.
Savukārt izrādās, aprunājoties ar LMT operātoru Jolantu, izrādās, ka 7 dienas nav vis 7 dienas, bet gan tikai 6 dienas un x stundas, pat iespējams tikai dažas minūtes.

Jo vēlāk attiecīgā datuma dienā klients piesaka šo pakalpojumu, jo īsāks ir tā saucamo 7 dienu ilgums (kaut šķiet, ka 7 dienas ir visiem visā pasaulē 7 dienas, nevis 6 dienas un katru reizi mainīgs stundu daudzums klāt).

Tātad piemērs: papildinot 10. datumā plkst. 23:58 - klients pakalpojumu saņem tikai 6 dienas un 2 minūtes.

Šo šodien man darīja zināmu LMT operātore Jolanta.

Es to sauktu par šmaukšanos un krāpniecību. Uz attiecīgo klientu tā ir krāpniecība mazos izmēros, bet ņemot vērā LMT klientu daudzumu, kas izmanto šo pakalpojumu, to jau var droši saukt par regulāru krāpniecību lielos apmēros, kam iespējams piemērojams Krimināllikuma 177. pants.

Tātad, lai LMT klienti saņemtu LMT piesolīto pakalpojumu pilnu 7 dienu garumā, LMT klienti nedrīkst gulēt līdz plkst. 24:00, pareizāk sakot, tiem ir jāsagaida datuma maiņas brīdis naktī un naktī 00:01 minūtē jāpasūta ši s LMT pakalpojums.

LMT piedāvātais pakalpojums šobrīd maldinoši tiek piedāvāts uz 7 dienām. Pareizais šī pakalpojuma definējums šobrīd būtu jāizsaka ar datumiem, nevis dienām.

Piedāvājot pakalpojumu uz 7iem datumiem tas būtu korekts. Šobrīd tā ir krāpšanās.

Iepriekš skaitliskā izteiksmē tas būtu sekojošs aprēķins:

pieņemot, ka vidēji, kurš ātrāk, kurš vēlāk no klientiem pieprasa šo pakalpojumu, aptuveni plkst. 12 dienā, LMT iekasē naudu par nesniegto pakalpojumu 12 h garumā. Tātad no katra klienta 7 santīmi. Pieņemot, ka klientu daudzums, kas izmanto šo pakalpojumu ir tikai 1000 klientu, tad LMT papildpeļņa mēnesī sastāda aptuveni 71 Latu.

Iespējams teiksiet, tas nav daudz, bet kā zināms, arī nozogot otram pat 1 santīmu, tā ir un paliek zādzība. Bet krāpniecība slēpjas tajā, kas notiek tad, ja klients nezina pakalpojuma īsto būtību, kas slēpjas pakalpojumā uz datumiem, nevis dienām.

Savukārt klientam pusi dienas vai nu zvanīt un rakstīt par velti LMT tīklā, vai maksāt par katru sms un katru minūti x santīmus ir liela atšķirība, kā arī tā nonāk LMT kontā. Tātad šajā gadījumā klients maldinoši iziet no 7 dienām, kas ir rēķināmas kā 24 h x 7 un turpina zvanīt un rakstīt LMT tīklā, bet patiesībā notērē savu kredītu,

kas ir neatgriezeniski aizgājis LMT kontā un šī peļņa tad mēnesī jau sasniedz vairākus TŪKSTOŠUS !!!

Tas ir tieši tas pats, ko dara TELE2, paziņojot, ka piesakot Nulles tarifu- zvani cik ilgi gribi par tikai 5 santīmiem. Kaut gan vienmēr punktuāli uz sekundi saruna par minētajiem savienojuma 5 santīmiem ilgst tikai 1,5 h un tad automātiski sistēma šo sarunu atslēdz/ pārtrauc.

LMT atļaujas komercreklāmās nopelt TELE2 norādot uz to, ka TELE2 slēpj kaut ko savās atvilknēs, kaut pašiem ir tieši tādas pašas atvilknītes!!

I

H Harold Perry 12.01.2012

B Baiba024 31.07.2012

Jopcik, tāpēc es brīnījos, kā tas iespējams, ka pirmdienā pasūtu 1000 vienības, bet svētdienā (runājot ar LMT numuru) beidzas kredīts.
Vienreiz piezvanīju, prasīju, kas par lietu, šie man neko jēdzīgu nepaskaidroja. Protams, uzreiz jau prom negāju, bet kad tas notika jau trešo reizi, tad gan es no viņiem atvadījos un pārgāju pie cita operatora.