www.sudzibas.lv LMT Kāpj vanšu tiltā lai atrastu LMT zonu

LMT - Kāpj vanšu tiltā lai atrastu LMT zonu

Tur ir tā, ka LMT ir labs un arī Tele2 ir labs. Šodien viens jaunietis uzrāpās vanšu tiltā, lai pazvanītu no LMT reģistrēta tālruņa, jo LMT Rīgā daudzās vietās zona nav. Vienkārši nav. Un nav uz arī tiltiem. Arī Tele2 zona Rīgā daudzās vietās nav. Piemēram Rimi un Maximā, kur armētas sienas un reģipšu profili pa pilnam un sakaru tornis tālāk, zona pašvaka. Bet galvenais ir tas, ka visa nācija sadalījusies divās daļās, viena par LMT, viena par Tele2. Taču pats, pats galvenais ir LMT atbalstītāju, lietotāju un pašu LMT popularizētāju šovinistiskā attieksme pret TELE2. Pirmssākumi šai nožēlojamai attieksmei meklējami tālajos gados, kad TELE2 ienāca tirgū un tam bija maz raidītāju un maza uztveršanas zona. LMT tad bija jau izaudzis no zīdaiņa autiņiem un tam GSM zona bija pat Lielvārdē un Olainē. Atminos, ka 1997 gadā braucu uz Kuldīgu uz vienu pjanku ar LMT tālruni kabatā, kam zona beidzās Jūrmalā un parādījās tikai iebraucot Kuldīgā.
Stāsts ir par to, ka LMT vēl joprojām ar vecākā brāļa sindromu slimo un nemitīgi atgādina jaunākajam - tu esi tizls un tāds vienmēr būsi!
Vienkāršā tauta īpaši labi uzņem šo vieglo barību un skandina līdz. Vienkāršā tauta, es saku, ka jūs esat negudri!!!
Padomājiet paši. Lampiņa vienādi deg gan no Rīgas, gan no Pļaviņu HES saražotās elektrības.
Tāpat NOKIA vienādi rullē jebkurā tīklā.
Tāpat jebkurā tīklā izmanto vienādas, advancētas HiTech.
Vai kāds zin, kur tas āķis?
Monika paceļ roku un saka, ka vainīgas ir nianses!!! Kas tās par niansēm, Monika? Tās ir armētas sienas, reģipšu profili, biezas sienas, nedraudzīgi materiāli, signāla stiprums. Visur ir nianses.
Keita Vinsleta zināmos apstākļos aizspļautu tālāk par Leonardo di Kaprio.
Ja signāli būtu vienādi stipri, tad liekas, ka LMT fani tik un tā atrastu par ko uzbraukt Telei. Bet kas ir LMT un kas ir Tele???
Tele2 ir firma, kas LMT varētu brokastīs apēst. Tele pieder, padomājiet paši kam, bet LMT pieder arī padomājiet paši kam. Diez vai pēdējais ringā uzvarētu.
TELE2 ienāk tirgū ar daudz advancētākām tehnoloģijām, pirmie palaiž priekšapmaksas kartes, pirmie palaiž subsidētos telefonus. LMT mērkaķojas pakaļ. Ja kāds LMT atbalstītājs vēl atceras, kā LMT smirdēja informācijas telpā par Tele2 subsidētajām trubām.
Tele2 ir uzpūtīgi zviedri, bet LMT vēl uzpūtīgāki latvji.
Tele2 iztaisīja nesmukumu ar to meteorītu, bet LMT visu laiku taisa nesmukumus.
Bet stāsts bija par to, ka kamēr tas kāpējs kāpa tajā tiltā, Rīgā bija satrēgumi un tas ir galīgi garām...

V

B Baņkieris 28.10.2009

Murgs kaut kāds!
Es pa Rīgu braukāju katru dienu un nezinu, kurā vietā nebūtu LMT zonas!!!
Par Tele2 ir tā-nokāpiet kādas vecrīgas pagrabā vai ieejiet stacijas tunelī un zonas nav!

B Baltic 28.10.2009

ЛМТ САКСС

K Kristīne 29.10.2009

Ir daudz vietu kur LMT nav zonas, bet tai paša laika ir Tele2. Un paskatoties uz reķiniem, tad Tele2 ir stipri lētāks ar līdzvertīgu kvaltitāti. Nav divu domu kuru izvēlēties!

N navsvarigi 29.10.2009

Atkal LMT apmeloshana! Esmu lietojis visu triju operatoru priekshapmaksas kartes un paliku pie okartes, jo tadas zonas kaa LMT nav ne vienam vairak. Tele2 ir talu lidz tai tikla parklajuma kvalitatei, kada ir LMT!
Pirms kada laika bija Bite uzbrukums LMT. Ari sekoja apmelojumi. Tagad, kad Tele2 izgazas ne pa jokam ar "meteoritu", sakas uzbrukumi LMT un klaja pameloshana, ka viniem ir slikta zona. Interesanta sakritiba! Vislabaka zona ir LMT! Man bija zz un es darbaa vareju iespraust to sev vienaa vietaa. Nav zonas, bet LMT ir zona! Pie tam pilns stabinhs! Un taa visur. Gan riigaa, gan arpus taas! Taa kaa, beidziet pust pilites! Izgazaties, tak atzistiet to!

C cilveks 29.10.2009

Kristine, par to "lidzvertigu kvalitati"tev labs joks sanaca! Laba pasaka~!

C cilveks 29.10.2009

Vilnis, beidz dzit te sviestu! Tele2 tikla parklajuma kvalitate ir zemaka par LMT. Tas ir fakts. Kaut gan zinu, ka tev nav jegas neko stastit, jo esi tele2 darbinieks un meligi turpinasi apgalvot pretejo! Tads gemorojs kaa ar zz, man ar okarti nav bijis nekad: vienmer mani var sazvanit, vienmer sms atnak laikaa, nevis ar vairaku stundu aizkaveshanos un nekad nav bijis taa, ka pekhsni es no okartes nevaru ne pazvanit, ne aizsutit kadu sms, bet ar zz gadijas. Un, tikla parklajuma kvalitate ir atkariga no stabiem, kuru LMT, acimredzot, ir vairak un kuri ir gudrak salikti, nekaa Tele2! Taa kaa, nevajaga te stastit pasakas par to, ka Nokie vienadi ker zonu ar visiem operatoriem. Kaa operators pastarada pie tikla parklajuma kvalitates, taa ari taa Nokia to zonu ker!

C cilveks 29.10.2009

Es brinos par tele2: izstarad visadas reklamas zz, visadus tunelus, taisa visadus "meteoritus", pec kuriem naksies daudziem jo daudziem maksat kompensacija, bet tikla kvalitate kaa kliboja pirms 2 gadiem, taa klibo tagad. Ne tai virziena strada!

C cilveks 29.10.2009

Bez shaubam, bus tadas vietas, kur Tele2 zona ir labaka, bet tadu vietu nav daudz. LMT zona- perfekta praktiski! Es tieshi "kvalitativa" tikla parklajuma del parstaju lietot zz!

K Konstantīns 01.11.2009

Es dzīvoju Liepājā, ezerkrastā. Man, lai runātos pa telefonu (LMT), vajag pieiet pie loga, vai vispār iet uz balkonu, bet dzīvokļa iekšā zonas nav. Bet Tele2 uzņēmums gan padomājis par klientu ērtību, - nekādu problēmu, telefonā rāda pilnu zonu.

H Hugo Djego 01.11.2009

sūtu tukšu komentu, jo man pazuda, negribu otru reizi rakstīt!

P pufa 01.11.2009

Lieliska doma, Hugo!!! šitas ģeniālais koments, tu par mārketinga spečuku negribi kokurentiem piestrādāt?

H Hugo Djego 01.11.2009

Varētu, ja piedāvātu.

K karlis 05.11.2009

marketinga specjuks, noteikti labs amats
man liekas ka puse latvijas iedzivotajem var iedot amatu - neapmierinats vai stukacs