www.sudzibas.lv LMT Kada cita persona uz mana varda veica darījumu LMT

LMT - Kada cita persona uz mana varda veica darījumu LMT

Sveiki. Saņēmu e-pasta informaciju no creditreform.lv, ka man ir javeic LMT parada apmaksas termiņs vairaku simtu latu apmera. Zvanīju uz LMT, lai uzzinatu par ko, jo man nav nekādu saistību ar viņiem, līgumus ari nekādus neesmu noslēgusi, man atbildeja, ka esmu tajā datumā esmu slēgusi līgumu ar viņiem, iegadājos ierīci, vairāk arī neko viņi man neteica. Uzrakstīju iesniegumu, ka man nav nekādu saistību, ka nekādus līgumus ar viņiem neesmu slegusi. Vairak informācija viņi man ari nesniedza. Uzrakstiju ari par to, ka veletos uzzinas, kas tika paņemts, kura vieta un kad.Saprotu, ka ir notikusi krāpniecība. Tagad jagaida atbilde. Ja godīgi, nezinu,ko, lai tagad dara, kā man rikoties?!

E

J Jānis Ozols 23.11.2013

Labāk uzraksti policijā iesniegumu. Savādāk creditrefomai tik viegli nepierādīsi, ka neesi kamielis

S smīkņa 23.11.2013

Pase nav pēdējā laikā nozagta vai pazaudēta?

E elcinja 24.11.2013

Biju policija, iesniegumu neļāva rakstit, jo nav izdarits noziegums un man nebija nekadu pieradijumu, man atnākusi tikai informācija no credit reform par summu, kas jamaksā, nekādu citu pierādījumu man nav man LMT nesniedza to līgumu, kuru itkā esmu parakstījusi, tagad pec iesnieguma uzrakstīšanas domaju dabut informaciju ne tikai par summu, kas man itkā jamaksa, bet ari visus datus ko, kur, kad un kads uz mana varda ir kko ņēmis.

Runājot par dokumentiem, neesmu neko nozaudējusi, pase stav plauktiņā ka stāvējusi.