S Shuumis 18.01.2009

izskati savu telefonu maajas lapaa un tur atradiisi visu nepiecieshamo informaaciju. un beidz te chiiksteet :D

A Aleksandrs 26.02.2009

ja nemtu LMT mazcennieku, loti nozelotu, jo visi tagad viniem ir braaki.Ar labosanam ari nervus pabojasi, jo labot pa velti ari negrib.24 men.maksatu nenormalus rekinus par mistiskiem pakalpojumiem.Varbut ari noveicaas, nepaspeeji iegrabties.

U Uģis riktigais 10.04.2009

Kaija nebūs pareizo modeli nopirkusi, kam negadās ;)
Jāņem vera arī fakts, ka pārdevējs arī visu no galvas nezin.Lai dotu precīzu informaciju, katrs telefons ir japalieto vairākas dienas.

U Uģis riktigais 10.04.2009

p.s. kad es pirku savu mazcenas mobilo no LMT, tad tajā skatloga, kur bija izlikti pardodamie modeļi, bija arī aprakstītas galvenās funkcijas katram modelim.Man vajadzeja, lai iekšā pie standarta funkcijam būtu radio, mp3 atskaņotajs, kamera, internets, lai sūtītu mms.Es toreiz izvēlejos NOKIA 6230I, ko lietoju jau trešo gadu, esmu apmierinats ar savu izveli :)

N navsvarigi 11.04.2009

Uģis, man tas pats modelis un ari jau "iet' trešo gadu! Ari, starp citu, nemts ar LMT pieslegumu!