LMT - izzinas

Sodien no rīta 16.03.2010.g. pl.4.28 saņemu izzinu ar tekstu (Šovakar 21.05 sakas karteja O!Kartes Akademijas izvalsosana. Kurs no 2 dalibniekiem paliks? balso par savu simpatiju 2 izdevigak šeit: wap.okartesakademija.lv). Lmt laikam uzskata ka ta ir ļoti svariga informacija un vinu japazino pl. 4.28.no rita. Miegs protams bija iztraucets. Sazinoties ar operatoru pl.7.40 man atbildeja ka neviens to izzinu nav sutijis personigi, to dara "automatiski", ja kas neapmierina lai rakstot pretenziju. Uzreiz pajautaju kapec man neatsutija zinu par to ka jau 2 nedelas varetu parslegt Ibiroju open 19 uz 7 uz tiem pasie nosacījumiem? Klusums, atbildi nedzirdeju. Maksajie tik milie cilveki!!! Par jauno pakalpojumu uzzinaju netisam iegriezoties Lmt dileru veikala Siguldā uzzinat par modemu. LMT FUUU!!!

J

R Rihards 16.03.2010

piekrītu. FUI

ž žurkaKornēlija 16.03.2010

He, man bija tieši tāda pat sms plkst.4.40...Cēlos pa nakti un skatījos, kas tad man sūta sms nakts laikā, varbūt kaut kas nopietns un steidzams, še tev---kaut kādi s...

L lietpratējs 16.03.2010

Vispār jāpiekrīt, ka LMT sūdīgi attiecas pret ilggadējiem klientiem un paši NEKAD nepiedāvā un neinformē par izdevīgākiem pieslēguma veidiem. Ja sāk piedraudēt ar operatora maiņu, tad uzreiz sākas cita dziesma... Es ļoti sekoju līdzi LMT tarifiem, tāpēc pats pārslēdzu no iBirojs19 uz iBirojsOPEN, bet tagad uz LMi7. Ja esi klients, tad komunikācija un interese par klientu ~0.

S sh 16.03.2010

Patiešām jocīgi...esmu LMT kliente vairāk neka desmit gadus un nakādas liekas īsziņas nekad neēsmu saņēmusi.Tieku regulāri informēta par tarifu maiņu un visiem jauninājumiem, bet nekadas liekas info un nekad naktī.

N Natālija 16.03.2010

Jūs esiet kaut kādi jocīgi!!! Dēļ kaut kādas vienas sms traci ceļ!!! Baigā sūdzība!!!

LMT RULLEEEEEEEE

K kex 16.03.2010

jocīgi, esmu LMT klients no pirmās darbības dienas, bet nekad spamus neesmu saņēmis.
Vai sūtītājs tiešām bija LMT???

Z zuze 16.03.2010

Es jau pieļauju domu nomainīt pieslēgumu, piem uz O karti

B BM 16.03.2010

Man arī atnāca, bet pieklājīgajā laikā. Ja miegs ir tik trausls, jāizslēdz telefons uz nakti. Vairākumā modeļu to var paveikt, netraucējot modinātājam, kurš tāpat atskanēs.

R rojs2 16.03.2010

ha, es arī naktī saņēmu šitādu. vēl ar cēlos ska'tities, kas tad nu noticis, ja nu kādam kas tiešām svarīgs, bet reklāmele... It kā tiešām tā būtu svarīga informācija.