www.sudzibas.lv LMT Internets telefonā

LMT - Internets telefonā

Vakar pasūtīju nedēļu internetam+ (nodrošina bezgalīgu internetu uz nedēļu) šodien laimīgs sēžu internetā precīzāk youtube un pēkšņi atnāk ziņa ar tekstu "jūsu interneta apjoms ir iztērēts" un tiešām interneta vairāk nav 5ā ir cilvēku krāpšana es nezinu kā to var dabūt gatavu vai viņi ir uzlikuši kādu limitu vai kas bet interneta vairs nav kaut esmu iztērējis tikai 20 GB

K

J Juris010 17.05.2017

LMT NAV tāda tarifa "Bezgalīgs Internets+ Nedēļai" . Telefonam ir priekšapmaksas NEDĒĻAI 10 GB, vai pēcapmaksas Neatkarība mēnesim. Datoram un planšetei arī tāda tarifa nav.

C critical thinker 17.05.2017

un arī, ja būtu, jālasa mazie burtiņi

TasEsLV 18.05.2017

Pārbaudi vai pareizi ievadiji NIPA un NIA (ja pareizi atceros.) (PAREIZAIS IR NIPA!)
Pats izmantoju nedēļa internetam+ kad vajag izbraukumā kautkur internetu un pa 2.50 EUR nevienā citā kompānijā tādu nedabūt. (atsevišķi priekš tam nopirku sim karti)
Esmu iztērējis apjomus ap 200GB kā hotspotu un pretenziju nav. pārliecinies vai pats neesi kļūdijies.

M maijucis 28.06.2019

Kā uzzināt, cik atlicis bezmaksas internets līdz mēneša beigām?