www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

lmt internets - Slikts serviss

Es dzīvoju faktiski centrā ( Rīgā ), šajā apvidū nevajadzētu būt nekādas problēmām ar savienojumu, bet kā redzat speed-test saka kaut ko citu.

Arī esmu pamanījis, ka katru mēnesi internets paliek lēnāks un lēnāks, līdz sasniedza šo ātrumu, kas ir novērojams šajā testā.

Kā arī, pādējās nedēļās internets konstanti pazūd un parādas pēc 2-10 minūtēm, kas ļoti ietekmē, ja es, piemēram, pildu testus priekš Universitātes un pēkšņi internets paliek lēns un sāk zaudēt savienojumu.

Es maksāju 21 Euro par kaut kādu 0.3 MB/s internetu ?
Kaut arī ja skatās LMT mājas lapā, sadaļā internets rakstīts = Zibenīgs un stabils internets LMT 4G tīklā ... Ja 300 kb/s saucas zibenīgs, tad man vairs nav vārdu.

11.03.2019

R RUSTAM L 24.04.2019

Ja tornis darbojas 800mhz frekvence tad gan bedz prom no lmt, si frekvencu josla nau domata stabilam internetam!