www.sudzibas.lv LMT Internets degradē

LMT - Internets degradē

Ar katru dienu paliek arvien lēnāks, nezinu kas tur viņiem notiek, bet tikls visu laiku čakarejas, kaut arī test. Lmt.lv rada smukus ciparus, 4g zonas signāls ir 98% stiprs, kad viņiem zvani šie vervelē par tīkla noslogojumu, bet atvainojiet, kāda man darīšana par jūsu tīklu, esmu samaksājis naudu un vēlos attiecīgu interneta kvalitāti! Cenas aug, 1. Novembrī bija atkal cenu kāpums, bet internets ar katru dienu degradē.

01.01.2023

B Bez_vārds 01.01.2023

Šodien nav īstā diena kad sūdzēties, ja nezinājāt, šodien ir sarkanais datums jeb - svētki.

T trakas makas 01.01.2023

Tas jau nav noticis šodien, vnk sodien neizturēju.

T trakas makas 01.01.2023

Nezinu ka te dzēst profilu, vai rediģēt ziņojumu. Sūda portāls, bet gribēju pielabot savu komentāru zemāk, ka problēma jau gadu un ar katru dienu paliek sliktāk un sliktāk

G Gulbenietis 02.01.2023

Vienu brīdi uz karu sauc, otru norādi ko un kurā dienā rakstīt. Bērnu nīšana vispār ir tava stihija. Ko tu šņauc ikdienā?

Good Intentions 01.01.2023

Nevar nepiekrist, ka cenas paaugstina, bet kvalitāte, kā kliboja tā arī klibo. Man Tele2 pārklājums arī bieži vien ir viens stabiņš Rīgas centrā ar svaigu un labu telefonu.

S Spuris 02.01.2023

Good Intentions palūkojies tad telefonā kādā tīklā ir ieslēgts - automātiskā vai atteicīgi kāds no G .Ja ir automātiskā tad Rīgas centrā var mainīties bieži.Uzliec lai uztver tikai Tele2 tīklu un pie reizes uzstādījumos - 3G,4G vai 5G .Automātisko labāk neslēgt. Pie reizes arī palūkojies vai mobilajā nav ieslēgtas pārak daudz un lieki uzdevumi,kā piemēram bluetooth un t.t.

S Spuris 02.01.2023

Nezinu gan.Man LTM Ir gandrīz 10 gadus un bieži lietoju arī mobilo internetu,bija sanācis ka pat vairāk kā gadu mierīgi slēdzu klāt pie laptopa modēma vietā un ir pilnīgi labs interents bijis.Jā bija lēnāks protams kā modēms,taču pilnība varēju iztikt . Parasti tādi ,kuri ir neapmierināti ,izrādas ,ka paši salikuši liekas progas vai saslēguši bezjēgā lieku un tad bola ačeles un vaino operatorus.