www.sudzibas.lv LMT Internets

LMT - Internets

Nevienam neiesaku LMT internetu, jo ja pēc tam ar internetu darbojoties pazaudēsiet nervus, nevienu no LMT tas neuztrauks. Esmu vairākkārtēji zvanījusi, absolūti miermīlīgi operatoru meitenēm (viņas jau tikai atbild uz telefona zvaniem un uz viņām, viņiem, nav jēga dusmas izgāzt) lūgusi sakārtot jautājumu par normāla interneta sakaru nodrošināšanu. Vienmēr ir apsolīts atsūtīt LMT pārstāvi, kas visu nokārtos. Tas viss vienmēr ir beidzies ar to, ka pēc vairākām dienām, pat nedeļas -piezvana jau cits operators un pajautā vai ievadot paroli logā apakšā ir redzamas divas bultiņas:zaļa un sarkana. Ja ir ,tad visam jābūt kārtībā. Un ar to viss beidzas.
Bet internets ir tāds, ka "video" (pie ziņām)labāk nemēģini vērt vaļā-uzkarsies pēc katrām 5-10 sekundēm.Ar krievu ziņu lapām , tas pats. Par kaut kādu filmu skatīšanos, vai Tv raidījumu noskatīšanos -nesapņo! Un tas ir Tukuma pilsētā!!!
Kam ģīmī iemest to modemu(man viņi pat 2-divos ofisos) -nezinu, jo neviens atbildīgais darbinieks nav sastopams, visur priekšā operatori ar laipni nostādītām balstiņām.

R

K Krishinjsh 29.03.2012

Pārbaudiet tools- Options un network vai ir iestatīts 3g only ja nav iestatāt, ja nekas nemainās tad tīkls ir pārslogots un neko darīt nevarat kā gaidīt kad vēl torni kādu uzcels.
LMT nostrādāju pus gadu kā dīleris.

M Marfuša 29.03.2012

Piekrītu, ka LMT internets ir lēns un bremzējas.

M Marfuša 29.03.2012

Vēl jāpiebilst tas, ka to vien daru kā pārslēdzu tos tools-options-network, bet liec kā gribi ---kā ir tā ir lēns, neskatoties uz to, ka tornī esot veikts uzlabojums.Nu protams, ka izvēle paliek aiz mums, bet jāizdibina, kurš ir normālāks.

K korvus 29.03.2012

Man ir tieši LMT modems. nesūdzos par kvalitāti. laikam jau trīs gadus lietoju mobīlo modemu.
domaju tev ir trīs varianti.
1. modems beigts. man tieši pagājušajā vasarā tā bija. strādāja uz 50 kbps nopirku jaunu pa 20 Ls un cita lieta, tagad līdz 4800 kbps ir uzkāpis. nopērc USB pagarinātāju divus meturs piekarini modemu pie griestiem. vairākas reizes labāk būs.
2. uzstādījumos kas sačakarēts. atinstalē un instalē par jaunu.
3. blīve jānomaina. dabū kādu kas no datoriem ko sajēdz. pieliec citu modemu un datoru tad notestē kā strādā nevis bļauj. vienīgi ja taisīji apzinātu antireklāmu

M Marfuša 29.03.2012

Es arī lietoju jau ap 3.gadiem un visu laiku tas pats, kāds modēms tev jauns var būt beigts, lietoju tikai tāpēc, ka variantu ir maz citu:)