www.sudzibas.lv LMT Interneta sliktā kvalitāte.

LMT - Interneta sliktā kvalitāte.

Interneta kvalitāte sāk šokēt. 2018. gada decembrī paņemu 5g internetu ar viedtelevīziju.
Sākumā viss bija lieliski. Tagad, 2019. gada jūnijā viss sagrizies ar kājām gaisā. Nevar vairs normāli paskatīties televīziju, jo ik pēc minūtes vai pat biežāk televīzija raustās, vājprātīgi tracina. Būs jāiet un jānoslēdz līgums. Esmu klients jau gadiem ilgi, bet šis jau iet pāri robežām. Neiesaku lmt internetu.

21.06.2019

B Baigaiskuteklis65678 21.06.2019

Pilnīgi piekrītu, tet internets bijušais Lattelecom vēl lielāks mēsls, visu laiku ķeras bet rauj katru mēnesi 25 eiro, grib negrib jāatsakās no viņu vāja ātruma

B Baigaiskuteklis65678 21.06.2019

Vēl lai pazvanīt operatoram rauj par zvanu 1.5 €galīgi sapipejusies, klientiem nespēj sniegt pat ceturtdaļu no līguma rakstīta, bet piķi jāmaksā pilna apmērā, laiks iet prom no šiem mēslu kantoriem uz normālu kaut vai satelītu slēgt klāt, sanāk ka pirātiskais TV labāks nekā šie sūda oficiālie par kuriem tādu piķi raujnost

T Tumšais 27.06.2019

Nu ko tu te tagad, izmantoju Tet internetu un man viss ir okay, protams, WiFi rūteris pašam bija jāpērk, jo iedotais nebija tik labs, cik gribētos, bet pārējais viss apmierina. 25,50 par optisko ar Helio iTV ir laba samaksa un nav nekāds "TāDs PiĶis" ja vien neesi galīgs retards, kas tikai Maximā par krāvēju spēj strādāt. Jebkurā gadījumā - dodies projām, ja domā ka kaut kādi Baltcomi sniegts tev labāku pakalpojumu, lmao. Tet un jebkurš cits uzņēmums tikai iegūs, tiekot vaļā no kārtējā smerdeļa, kam viss ir slikti. BTW ir arī bezmaksas tālrunis, uz kuru var zvanīt tehnisku problēmu atrisināšanai. ;D

Оккупант 22.06.2019

у LMT техника работает на низком уровне. В начале их техника не выдала в системе оплату в размере 2-ух евро, потом их техника не увидела оплату в размере 2-ух на претензию о неуплоченных 2-ух евро. Потом их техника отказывается показывать номер чека о уплоченных начальных 2-ух евро. Написали заявление об антирекламной акции на эту компанию с последующем выставлением всех затрат, которые понесёт эта акция. Ждём ответ.

Оккупант 22.06.2019

мне нет дела до того, что такое ОСС!

Оккупант 22.06.2019

можно подумать по нынешним временам банкам нужны охранницы! не смешите! все бабки у должников.

Оккупант 22.06.2019

какое кладбище?! в вагон и в таджикистан.

Оккупант 22.06.2019

не ахабия и не ахабы. а он.

X X432 22.06.2019

Labdien paņem arejo antenu viņa bezmaksas un Modemu Huawei b715

S skarbinka 10.07.2019

A ea domāju ka man vienīgajai čakarējas lmt tv kvalitāte...tagas jau gaidu 6 min lai savieno ar operetoru un nekā...esmu izlasījusi visas sūdzības un saprotu ka vnk jāpamet lmt tv.

B Bijabuus 04.08.2019

...a kur tu dabūji 2018g LMT 5G internetu?

X X432 02.09.2019

Добрый денья теперь понимаю почему скорость маленькая потому что емкость базовых станций очень маленькая 750 мегабит а LMT не собирается увиличивать емкость

R Raivo 22.09.2019

Man tikai tagad šī problēma ir sākusies, tiešām tracina. Apsveru domu atteikties, ja tas tā turpinās.