www.sudzibas.lv LMT Interneta sliktā kvalitāte.

LMT - Interneta sliktā kvalitāte.

Interneta kvalitāte sāk šokēt. 2018. gada decembrī paņemu 5g internetu ar viedtelevīziju.
Sākumā viss bija lieliski. Tagad, 2019. gada jūnijā viss sagrizies ar kājām gaisā. Nevar vairs normāli paskatīties televīziju, jo ik pēc minūtes vai pat biežāk televīzija raustās, vājprātīgi tracina. Būs jāiet un jānoslēdz līgums. Esmu klients jau gadiem ilgi, bet šis jau iet pāri robežām. Neiesaku lmt internetu.

21.06.2019

Ba Baigaiskuteklis65678 21.06.2019

Pilnīgi piekrītu, tet internets bijušais Lattelecom vēl lielāks mēsls, visu laiku ķeras bet rauj katru mēnesi 25 eiro, grib negrib jāatsakās no viņu vāja ātruma

Ba Baigaiskuteklis65678 21.06.2019

Vēl lai pazvanīt operatoram rauj par zvanu 1.5 €galīgi sapipejusies, klientiem nespēj sniegt pat ceturtdaļu no līguma rakstīta, bet piķi jāmaksā pilna apmērā, laiks iet prom no šiem mēslu kantoriem uz normālu kaut vai satelītu slēgt klāt, sanāk ka pirātiskais TV labāks nekā šie sūda oficiālie par kuriem tādu piķi raujnost

Tu Tumšais 27.06.2019

Nu ko tu te tagad, izmantoju Tet internetu un man viss ir okay, protams, WiFi rūteris pašam bija jāpērk, jo iedotais nebija tik labs, cik gribētos, bet pārējais viss apmierina. 25,50 par optisko ar Helio iTV ir laba samaksa un nav nekāds "TāDs PiĶis" ja vien neesi galīgs retards, kas tikai Maximā par krāvēju spēj strādāt. Jebkurā gadījumā - dodies projām, ja domā ka kaut kādi Baltcomi sniegts tev labāku pakalpojumu, lmao. Tet un jebkurš cits uzņēmums tikai iegūs, tiekot vaļā no kārtējā smerdeļa, kam viss ir slikti. BTW ir arī bezmaksas tālrunis, uz kuru var zvanīt tehnisku problēmu atrisināšanai. ;D

"2018. gada decembrī paņemu 5g internetu ar viedtelevīziju." - - - - NEMELO! VISIEM latviešiem jau ir 6G...

у LMT техника работает на низком уровне. В начале их техника не выдала в системе оплату в размере 2-ух евро, потом их техника не увидела оплату в размере 2-ух на претензию о неуплоченных 2-ух евро. Потом их техника отказывается показывать номер чека о уплоченных начальных 2-ух евро. Написали заявление об антирекламной акции на эту компанию с последующем выставлением всех затрат, которые понесёт эта акция. Ждём ответ.

Господи! У тебя каждый комментарий это шедевральный бред женщины, нахапавшей кредитов и прое... пролюбившей их! Бегай и дальше от кредиторов и судебных исполнителей! Отвоёвывай свои грузные трусы!
По жалобе: я ещё не встречал ОСС с более качественным интернетом чем ЛМТ: ЕЛЕ2 и БИТЕ режут скорость и ограничивают объём - последняя "безлимитку" аш на уровне 150 ГБ в месяц...

мне нет дела до того, что такое ОСС!

ОСС - оператор сотовой связи.

Хотя для охранницы в банке это запредельно заумно...

можно подумать по нынешним временам банкам нужны охранницы! не смешите! все бабки у должников.

Та вселатыши-мужики либо в депутаты подались (читай: воровать), либо за границу работать...Может для оставшихся 5000 в Латвии площади кладбищ увеличили...

какое кладбище?! в вагон и в таджикистан.

Тоджикистон?

не ахабия и не ахабы. а он.

Точикистон?

Таджикиста́н (тадж. Тоҷикистон), официально — Респу́блика Таджикиста́н (тадж. Ҷумҳурии Тоҷикистон)

El Elvijs Ruza 22.06.2019

Labdien paņem arejo antenu viņa bezmaksas un Modemu Huawei b715

Ar Arvis9999 25.06.2019

Ir tāda lieta, pirms kāda laika testēju LMT TV, uz vakaru īsti neko nepaskatīsies, sāk raustīties ar visām bez maksas antenām.

Tas jau sen ir, bija pieslēgtas IP kameras pa tiešo uz mākoni, tas pats variants, serveris uz pēcpusdienu paliek ar vien tukšāks, jo live ieraksti nesūtas, pēc pusnakts sāk normāli rakstīties. (šī iemesla dēļ nācās mainīt tehnoloģiju)
Dzelžus jaudīgākus nepieciešams salikt, savādāk nekas nebūs, tur var kārt antenas cik uziet, ja stacija nevelk nekā nebūs.
Vai jāgaida kad 5G ierīkos konkrētajā rajonā, tad iespējams arī būs aršana,

*Man likās interesanti, ja nevar noturēt live IP kameras, kur vēl televīziju, tieši tas pats variants, protams atkarīgs no reģiona un lietotāju skaita uz staciju. Ir paziņas kuri saka, ka viss ir ok no cita reģiona.

Ko tu murgo? 5G Latvijā vel NAV!

El Elvijs Ruza 25.06.2019

Viņiem vienalga ne viņi ne atvainojas bardaks 4G 3G 2G tiklos ari pilseta fui kauns ne ko ne uzlabo situacija paliek nemainiga jau daudzus gadus

El Elvijs Ruza 25.06.2019

Bet man majas balts modems viņs strada atrums no 30-100 mbits es apmierinat bet ar mobilo telefonu ne bardaks tiklos 2G 3G 4G

El Elvijs Ruza 02.07.2019

A var but uzlabojumi tikla iet un slikti internets strada ?

Mr Mr. Po 16.08.2019

Ja izmanto savas iekārtas caur wifi, tad pamēģini izmantot 5GHz frekvenci, nevis 2.4Ghz. Rūterī ir iestatījumi. Visi parasti default izmantot 2.4Ghz, aizmirstot par 5GHz (tas nenozīmē, ka tas ir 5G :) ). Vajadzētu būt labāk.

P.S. Ja tavā galā ir slikts LTE (4G) pārklājums, tad noteikti visupirms LMT uzlabos to, nevis skries likt virsū 5G bāzes staciju. Kā arī atceries, lai izmantotu nākotnē 5G, būtu arī nepieciešamas iekārtas, kas atbaltsta to :)

Veiksmi!

Sk skarbinka 10.07.2019

A ea domāju ka man vienīgajai čakarējas lmt tv kvalitāte...tagas jau gaidu 6 min lai savieno ar operetoru un nekā...esmu izlasījusi visas sūdzības un saprotu ka vnk jāpamet lmt tv.

Bi Bijabuus 04.08.2019

...a kur tu dabūji 2018g LMT 5G internetu?

El Elvijs Ruza 02.09.2019

Добрый денья теперь понимаю почему скорость маленькая потому что емкость базовых станций очень маленькая 750 мегабит а LMT не собирается увиличивать емкость

Ra Raivo 22.09.2019

Man tikai tagad šī problēma ir sākusies, tiešām tracina. Apsveru domu atteikties, ja tas tā turpinās.