www.sudzibas.lv LMT Interneta kvalitāte

LMT - Interneta kvalitāte

Izmantoju lmt internetu jau daudz gadus, bet pēdējā laikā sāk šokēt un tracināt ka interneta kvalitāte ir vienkārši drausmīga, ir jaunākais rūteris ar antenu un Lmt Home kurš ik pa dažām sekundēm pauzējas un jāgaida kamēr atkal sāks atskaņot.
Ļoti slikta klientu apkalpošana.
Cerams kaut kas mainīsies...

07.03.2020

K

BondsBonds 08.03.2020

Nemainīsies.strīmings bezvadu kāds mums lv paredzēts nekad nebūs kā Honkongā vai Asv. Vadu internets ir vienīgais risinājums.

S Stonus 09.03.2020

Kurā vietā ir slikts? Ja nepatīk, meklējiet citu.

J jonnydeep 10.03.2020

Internets ir lēns, tāpēc, ka LMT ir ierobežojis 4G interneta ātrumu. Aizbildinājumi, ka lēns internets ir dēļ daudzajiem lietotājiem vai lielās noslodzes neiztur kritiku, jo mums ir mazs iedzīvotāju skaits un blīvums. Vēl atrēķinām pensionārus, kas neizmanto 4G sanāk ievērojami maz lietotāju.
Tad jau citās valstīs, kur pilsētās dzīvo miljoniem iedzīvotāju 4G internetam varadzētu būt max 1Mbit/s, taču tā nav.