www.sudzibas.lv LMT Interneta ātrums jūrmalā, vaivaros ir pārāk bremzējošs, un kādu dienu ir slikts savienojuma ātrums

LMT - Interneta ātrums jūrmalā, vaivaros ir pārāk bremzējošs, un kādu dienu ir slikts savienojuma ātrums

Sveiki, vēlētos paziņot šādu jautājumu, kopā ar sūdzību.
Vaivaros jūrmalā lmt mobilais rūterinterneta pieslēguma ātrums Brīžiem pats no sevis paliek salīdzinoši ļoti lēns, ka pilnībā bremzē internets, televīzors strādā labi daudz maz, bet online datorspēles nepavelk. Vai tā ir liela iespēja, ka tas ir mežs kurš aizsedz interneta zonu, kas padara internetu lēnāku, vai arī atkarīgs no laik apstākļiem? Medņu ielā 97a maksimums cik internets sasniedz ir 10 mb/s bet kad saņēmām pirmo reizi 4g rūteri pa jaunu, tad tas uzrādīja vismaz 45 mb/s, un kādu nejaušu dienu interneta pieslēguma ātrums parāda ka ir līdz 1 mb/s. Kas ar jums notiek lmt? Jo tet lattelecom 4g rūteriem pieslēguma ātrums gandrīz nebremzē.

11.03.2020

BondsBonds 12.03.2020

Ja saslēdz un lādē visu vienlaicīgi un vēl tajā brīdī skatās ātrumu nav divu domu ka būs 1mbs. Vispār 4g nav paredzēts tava veida lietošanai un arī pat 5g. Tam vajag vadu internetu.