www.sudzibas.lv LMT Interneta ātrums

LMT - Interneta ātrums

Sveicināti. Tātad es vēlējos uzrakstīt sūdzību, par LMT servisu. Man ir LMT 4G internets, kuram pa dienu ir ideāls interneta ātrums, bet kad nāk vakars, interneta ātrums pazūd, ieejot youtube.com mājaslapā, es tikai varu paskatīties video uz zemas kvalitātes 480p. Es nesaprotu, vaitad nevar sataisīt LMT internetu kā nākas? ik pa laikam interneta ātruma mērītājā bieži mainās ātrums, tad liels un tad atkal mazs un tā uz riņķi, kamēr beidz mērīt interneta ātruma. Laikam Jums LMT ir nestabils internets, un kapēc man maksāt par lēnu un nestabila ātruma internetu 15 EIRO? Jūs šitā pazaudējat klientus un Jūs pēc pāris dienām pazaudēsiet vēl vienu Jūsu interneta lietotāju!

19.01.2019

La

А сколько раз писать о том, что разговоры имеют приоритет над интернетом? При поступлении вызова один из каналов будет принудительно освобождён! Видимо на базовой станции, которая обслуживает Ваш хутор очень мало каналов. А для интернета есть выделенки. Даже в медвежьих углах!

Sardele 19.01.2019

Paklau, varbūt pārstāj smirdēt vismaz par lietām, par kurām tev nav nekādas saprašanas, kremļa trolli.
Sarunām tehnoloģiski nav nekāda sakara ar datu pārraidi, kas attiecas uz internetu kā tādu. Ir tikai vai nu pārslogoti torņi, slikti nokonfigurētas iekārtas uz pašiem torņiem un atsevišķos gadījumos lēns ātrums var būt tiem, kuri atrodas ļoti tuvu pašam tornim, vai zem tā (piemērs: daudzstāvu dzīvojamā ēka ar antenām uz tās jumta). Pēdējam piemēram līdzīgs efekts ir arī WIFI tīklam kad, piemēram, portatīvais dators atrodas pārdesmit centimetru attālumā no bāzes stacijas (router/access point).

Pacco_al 20.01.2019

Nu nezinu man gan viens Bite tehniķis savādāk stāstīja, bet ok, Sardele jau noteikti zina labāk. Var būt RTU viņš ko nepareizi būs mācījies. Var būt informācija jau novecojusi un stāsti par antenu šūnām un to sadalījumu ir viduslaiki. Viss jau attīstās un mainās.

"Sarunām tehnoloģiski nav nekāda sakara ar datu pārraidi" - - - Придурок! Это ты кому говоришь? Инженеру-связисту? Ты хотя бы в интернет загляни! Или на этом портале поищи! Ещё раз для хуторского свинопаса: ЕСЛИ ВСЕ СЛОТЫ МЕЖДУ БАЗОВЫМИ СТАНЦИЯМИ ЗАНЯТЫ, ТО ПРИ ПОСТУПЛЕНИИ ЗАЯВКИ НА ГОЛОСОВУЮ СВЯЗЬ ОСВОБОЖДАЕТСЯ СЛОТ ЗАНЯТЫЙ ИНТЕРНЕТ-СОЕДИНЕНИЕМ, ПОСКОЛЬКУ ГОЛОСОВАЯ СВЯЗЬ ИМЕЕТ ПРИОРИТЕТ, А ИНТЕРНЕТ-СВЯЗЬ КАК ДОВЕСОК, "В НАГРУЗКУ"!
"Выражаясь примитивно, мобильный интернет и голосовые вызовы работают по одной сети. То есть если ваш телефон выбрал как оптимальную 3G сеть, то и голос и интернет передается по 3G (UMTS) сети. Если из за плохого качества связи ваш мобильный телефон выбрал как оптимальную 2G сеть, то и голос и интернет передается по 2G (GSM, GPRS, EDGE) сети. Аналогично и в 4G сети (LTE). Кстати голос, начиная с 2G и выше, - это тоже цифровые данные, как и интернет трафик."

Кстати, чтобы не было недоразумений: я - инженер-связист по образованию, выпускник Рижского политехнического института (1988 года), последние 3 курса был отличником, с успехом защитил диплом, который был связан с модернизацией АТС-43 города Риги (Болдерая), до 2002 года работал в Латтелекоме. К ЛМТ имею отношения лишь как их постоянный клиент с 8.12.1999, то есть у них не работал ни дня, зато работал и работаю в других частных фирмах, имеющих отношения к электронике. То есть очень хорошо информирован о системах мобильной связи...

Pacco_al 20.01.2019

Cik cilvēki var būt sekli - sataisīt ātrumu. NU neko jāsūta meistars lai tornī kādu lieku skrūvi ieskrūvē. Var būt sāks ātrāk strādāt, ja nesāk ir vēl daudz citu ideju. Var būt torni pārkrāsot.
NU tak nemaksā, ko tu mokies nodot to rūteri, pārtrauc līgumu un viss.