www.sudzibas.lv LMT interneta ātrums

LMT - interneta ātrums

Sveiki visiem bēdu brāļiem kas iegādājušies LMT akcijas internetu.
Cēsu pilsēta.
Paņēmu veikalā testa modēmu 30.10.2010. uz 2nedēļām. Testa laikā neta ātrums mani pilnībā apmierināja, bet sākot no 15.11.2010 man inbox, lmt u.c. mājas lapas atvēršana notiek apmēram 15 minūtes. SS mājas lapu vēra 27 minūtes, bet kad mēģināju atvērt kādu bildi tas aizņēma vēl tikpat laika.
17.11.2010. ar sūdzību griezos pie LMT dīlera ''Trodeks'' veikalā Cēsīs, kur man mīļi paskaidroja:'' Jums ir iztērēts limits (2 Gb) un sakarā ar to LMT ir samazinājis man interneta ātrumu mani iepriekš neinformējot.''
Kā risinājumu piedāvāja pārslēgt līgumu par 7 latiem ( 10 Gb ), un ātrums atjaunosies 30 minūšu laikā.
Ieslēdzo internetu mājās 2 stundas pēc veikala apmeklējuma tikai konstatēju, ka interneta ātrums man ir samazinājies vēl vismaz uz 1/2 un neatkarīgi no pieslēgšanas laika - dienā vai naktī- tagad tas ir saglabājies tikpat lēns.

TAA KA NEIEGRAABIETIES UZ SHO REKLĀMU.

ESMU VĪLIES LMT PAKALPOJUMA GODĪBU.

H

1 1819 20.11.2010

http://userend.info/-/781504183.png-kvalitet uslug LMT

J Jānītis 20.11.2010

Redzi Henrih, ja Tu būtu uzmanīgi lasījis līgumu, tad zinātu, ka pēc limita iztērēšanas operators bez brīdinājuma var samazināt ātrumu!
Otrkārt - nez kāpēc visi iedomājās, ka mobilais internets būs līdzvērtīgs parastajam. Tāpēc jau tas saucās "mobilais", tas ir domāts - ka jūs šo interneta pieslēgumu lietojat tad, kad nav iespējas pieslēgties pie vada. Piemēram atrodoties ceļā.
Treškārt, ja jūs skolā būtu labāk mācījies fiziku, it īpaši to sadaļu, kas saucās "Radioviļņi", tad zinātu, ka katram vilnim ir noteikta frekvence un katrs operators strādā noteiktā frekvencē un šīm frekvencēm diemžēl ir robežas, tāpēc arī operators ierobežo ātrumu, jo jūs jau neesat vienīgais, kurš grib lietot internetu.
Ceturtkārt, pat sešgadīgam bērnam ir labi zināms, ka signāls labāk "ceļo" pa vadiem, nekā pa gaisu (radioviļņiem) un vados tam var nodrošināt 10 reizes lielāku ātrumu. Ar to gribu teikt, noslēdziet līgumu par neta pakalpojumiem ar kādu no "virszemes" piegādātājiem, piemēram "Lattelekom" un problēmu nebūs! Jūs tak vienalga esat "Lattelekom" klients, lūk izvēlaties kādu kopējo pakalpojumu!

Latviešu daunisms izpaužās tā, ka nelasot līgumus un tehniskos raksturojumus, paraksta visu un pēc tam vainot visus, tikai ne sevi! Cik grūti ir atzīt savu stulbumu!!!

V Veda 03.01.2019

fizika 10 gramatika 1

K Kristaps 20.11.2010

Gandrīz piekrītu Jānīša komentāram:
- vajag lasīt, ko paraksti;
- pirms iegādājies - iepazīsties arī no tehniskā viedokļa.

BET->

Man arī, tāpat kā lielai daļai, ir skaidrs, ka mobilais internets ir bezvadu internets, kurš darbojas noteiktās frekvencēs. Visam, kas "lido" pa gaisu, ir savi ierobežojumi, traucējumi, kapacitātes utt., bet diemžēl ne visiem tas ir skaidrs.

FUJ LMT ir par to, ka viņi savās reklāmās maldina vidējo patēretāju (PTAC jēdziens), jo pēdēja laikā reklāmas viņi tiešā veidā salīdzina mobilo internetu kā labu alternatīvu fiksētajam/vadu internetam. TAS NAV PAREIZI!!!

J Jānītis 20.11.2010

Kristapam:
Nav problēmu! Vajag uzrakstīt iesniegumu PTAC un PTAC pārbaudīs un ja tā ir, tad vienkārši liks LMT mainīt reklāmas saturu!

D Dīdī 20.11.2010

Jānīti-Ja testa režīmā bija viens interneta ātrums un kvalitāte, bet noslēdzot līgumu tas strauji pasliktinājās tad nav jātēlo pārgudro un nav jāmēģina iestāstīt kas ir bezvadu internets.
Es paņēmu Tele2 un viņš iet bez izmaiņām. Un vēl tas ka tas ir bezvadu internets nu nemaz nenozīmē ka domāts īslaicīgai lietošanai. Jo kā gan var izmantot 15GB īslaicīgā lietošanā?
Tā vien šķiet ka esat Trodeks darbinieks:D
Par līguma neizlasīšanu daļēji piekrītu.

P pasolnahui 05.06.2014

B Bijabuus 16.01.2019

Nezinu kā jums ar LMT internetu,bet man ir bezlimita mobilais internets,notestējot uzrāda no rītiem līdz 58.00 donwload,tai pašā laikā Lattelecom pa kabeli uzrāda 13.00 donwload.
Ar LMT internetu man rubī pat mežā,bēdu nezinu,vismaz jau otro gadu. Kā būs tālāk nezinu...