www.sudzibas.lv LMT интернет LMT

LMT - интернет LMT

У меня проблемма в феврале прошлого года,я подключила интернет usb договор был на 2 года 8,99 лс в месяц,меня продавец не предупредил об роуминге, и продавец составил бумаги как а мобильник малоценник!в скроре я поехала в голандию и поймала сеть раза 3!
через две недели я вернулась в ригу и узнала счет за интернет 717 лс что за бред такой?? где расшифровка всего? где справедливость,даже если я сидела бы в нете 2 недели ну максимум по вашим тарифам былобы 150 лс от куда 717??? за раза 2-3 в интернете!!! дело дошло до кредит реформа + я ездила в центр защиты прав потребителя , думаю дайти до суда по скольку проценты уже 783 лс !!

L lauris 17.01.2012

Interesants cilveks, zinot to ka ja brauc cita valsti uzreiz iesledzas roumings, lietot tur mobilo internetu, kur prats, turklat ja nemaldos tad cenas arzemes ir sakot no 3.ls par 30mb, nu ja izlieto dazus gigabaitu s tad pilnigi mierigi var dabut tadu reikinu

Likumsargs 18.01.2012

Kā mums patīk vainot visus, tikai ne sevi!
Pirms ārzemēs lietot viesabonēšanas pakalpojumus, vajag iepazīties ar cenām. To pat LMT vienmēr saka! Turklāt izmantot internetu ārzemēs ar Latvijas pieslēgumu gan nav prāta darbs! Vienkāršāk ir ārzemēs izmantot vietējo pieslēgumu. Es Vācijā izmantoju Orange vietējo pieslēgumu un mans rēķins ir 10 latu robežās!

LMT internets viesabonēšanā var sasniegt pat 3Ls par megabaitu, tā kā nav nekāds brīnums, ka tas rēķins ir 700Ls!

A akord 21.01.2012

У местных умников уже в менталитете, что каждый должен боротся за себя. При этом роль защиты гражданина государством даже не обсуждается, страна дикарей.