www.sudzibas.lv LMT planšetdators

LMT interaktīvā televīzija - planšetdators

Laikam kā jau daudzi, arī mēs pagājšā gada Ziemassvētkos uzķērāmies uz LMT populārās reklāmas par palnšeti dāvanā katram kurš ņem interaktīvo televīziju un internetu. Arī savu planšeti saņēmā, un ar to arī sākās problēmas. Nezinu, pie kuriem ķīniešiem viņi tās lētās planšetes bija dabujuši, bet nu brāķis bija katra otrā. Sākot jau ar bluetooth savienojumu, kurš vispār neslēdzās iekšā, planšetes joku izslēgties uz diennakti to pievienojot telefonam, plus beigu galā pabijis aukstumā kādos +4 grādos ekrānā parādās tikai melnas līnijas. Nemaz nerunājot par to, ka salīdzinājumā ar parastā veikalā pirktu tādu pašu planšeti, šī "dāvana" ir divas reizes lēnāka, un ar vairāk kļūdā, plus, atdodot veikalā, tiek pateikts, ka tā esot kritusi zemē, jo saskrāpēta, neskatoties uz to, ka liekot planšeti uz galda, jau no tā viena parādās neskaitāms švīkas. Štrunts ar to planšeti, sūds vien ir, vairāk riebjas tā negodība, ka paši sapērk tādus brāķus, un beigās vaino cilvēkus, kaut gan Latvijā pierasts, ka viss strādā uz peļņa, skumji. Jums iesaku neuzķerties uz nevienu LMT reklāmu. Veiksmi.!!

A AK79 17.01.2014

Kaadam noluukam Jums taa planshete vispaar bija nepiecieshama?

P pupsiks12341 17.01.2014

pati planšete nekam, bet tā kā pārvācāmies, televīzija un internets jaunajā dzīvoklī bija vajadzīgs, tad izvēlējāmies šo piedāvājumu, jo nedomājām, ka "dāvana" būs tik briesmīgā stāvoklī, un attieksme pret klientiem. Pati planšeti izmantoju tikai lai ieietu inetrnetā, dr.lv, twitter, un spēles paspēlētu, viss. Plus tie speciālisti tur arī gudri, saka, ka planšete zemē nokritusi, tāpēc nelabos, kaut arī jebkuram cilvēkam skaidrs, ka ja planšete nokrītot zemē viņai vajadzētu būt nopietnākiem defektiem, 1.kārt jau displejs, kurš planšetei ir vistrauslākais, kaut arī manā gadījumā uz viņas nav pat švīku, kur vēl kādu plaisu. Planšetes saskrāpētā aizmugure ir vienīgais uz kā pamata saka, ka tā ir kritusi zemē. kaut arī vāciņš nav ne ieplīsis, ne saplaisājis, nekā, tikai švīkas, kuras radās no tā, ka taupot bija paņemts lētākais kāds vien bija iespējams. Man nebija ne vāciņa viņai, ne maciņa, nekā. Nesot uz skolu skolas somā jau varēja saskrāpēties, stumdot pa galdu u.t.t. Vienkārši skumji par cilvēku vienīgo velmi kārtīgi nopelnīt.

Likumsargs 17.01.2014

Es kaut ko esmu palaidis garām? Vai tad LMT ir interaktīvā televīzija???