www.sudzibas.lv LMT informatīvais tālrunis

LMT - informatīvais tālrunis

Nav brīnums, ka cilvēki masveidā pāriet uz Tele 2 vai Bites operatoru. Piezvanot uz informatīvo tālruni attieksme nekāda, neko nezinu, neko neredzu, atvaniet, kad pats būsiet noskaidrojis?! Pārskaitu naudu kartes papildināšanai, bet kartes avansa derīguma termiņš joprojām beidzies.... Kur tā nauda paliek? Pāriešu uz Tele2, otrs telefons jau ir Tele 2, tur vismaz attieksme normāla. Pārklājums arī ir uzlabojies.

Z

E eliotta 14.03.2013

Papildinot kontu ir jāpārstartē telefons, tad kredīts uzreiz pienāks.. Visa problēma!!! Blondīnisms.

Y YoYo 14.03.2013

Protams noteikti ej uz Tele2!
Tur viss strādā, visi laipni un vispār brīnums kā visi LV iedzīvotāji vēl nav kļuvuši par Lele2 klientiem!
Faktiski sūdzība par ko - par savu nezināšanu :DDD

A ashais182 09.04.2013

par informatīvo dienestu piekrītu tur jau viņi neko paši zin...jau cik dienas zvanu un skaidrojos kapec man numurs ir slegts...