www.sudzibas.lv LMT informacijas telefons

LMT - informacijas telefons

Jezus!! Kā var būt šitāds drāzēju kantoris????????????? Zvanu, lai uzzinātu info par tekoso bilanci!! Pirmkārt- jāspaida pogas, kamēr izvēlies runāt ar operatoru, otrkārt- nezin cik ilgi jāgaida, jo visi operatori "redziet" ir aizņemti un treškārt( kad beidzot savienojums ir sagaidīts)visu laiku tikai drillē- pasūtiet sarunu izdruku, pasūtiet sarunu izdruku!!! Bļāviens, es prasu- cik iztērēti MB? man tikai murmina viens tipiņš- pasūtitiet sarunu izdruku! Es neprasu ne summas, ne laikus, ne numurus uz kuriem zvanits! Es prasu CIK mb ir iztērēti! kādēļ zvanot uz Tele 2 šādu info var uzzināt? sarunu izdruka bezmaksas! ( LMT ir 1, 53 Ls). Muļķi- nevar ne menteorītu nomest, ne tiltā uzkāpt! Tikai prasa naudu par katru sīkumu un normāli uz telefona zvaniem nevar atbildēt !

D

N navsvarigi 29.10.2009

Jaa, nopietna sudziba. Ne ko piebilst, ne ko atnemt! Padomaa tikai, japaspaida pogas. Tas tak ir neiedomajami!! Vai ne|? Pie tam, ja operatori ir aiznemti, tas tak ari ir neiedomajami, vai ne?? Tele2 tak vienmer operatori ir brivi, vai ne?? Tikai no tas pashas zz uz Tele2 info maksaa zvans 7 santimi, bet man no okartes uz LMT info ir bezmaksas.
Saprotu, ka esi Tele2 darbinieks un pec Tele2 izgashanas ar "meteoritu" centies visadi aizstavet savu kompaniju, bet cilveki pashi redz, kas ir kas. Uzskatu, ka likumaa noteitkti ir jaiestrada pants, kas paredz atbildibu par shadiem "jokiem". Man Tele2 nekad nav bijusi iecienitakais kantoris un pec shi "meteorita joka" manas simpatijas pret viniem neizaugaa, kaa minimums. Domaju, ka daudzi jo daudzi domaa lidzigi kaa es. Ta balsoshana TV parraides, ka vairakums it kaa esot Tele2 pusee un atbalsta to "meteorita" bushanu... Te rodas jautajums: kas bija tie, kas balsoja??

D Dacīte 30.10.2009

hmmm... nuuu kas liek domāt, ka esmu T2 darbienieks? pagaidām vēl esmu LMT kliens ( kaut gan ceru, ka drīz tas viss beigsies un veiksmīgi varēšu pāriet pie cita operatora! :)