LMT INFO DIENASTS-8000076

AKTIVIZEJU OKARTES SAKUMU KOMPLEKTU NOSUTIJU 3,SMS, LAI SANEMTU SEV JAUNO MOBILA EPASTA ADRESI, KA ARI LAI VARETU SANEMT SMS NO DRAUGU EPASTIEM, BET PAKALPOJUMS NETIKA PIESLEGTS.ZVANIJU UZ LMT INFO DIENESTU 8000076 ATBILDEJA JAUNA OPERATORE, , UZGAIDIET!,, UN NOMETA KLAUSULI!

R ree 14.02.2006

tas nav nekaads siikums! rupji pareekinot cik biezi notiek saadas kljuumes, var secinaat cik daudz sakaru operators uzvaaraas pa virsu taapat vien! kljuudas ir piedodamas! bet taa nu gan nav klienta kljuuda, ka operatores "kluseeshanas" deelj vins ir spiests suutiit vairaakkaart un maksaat VAIRRAAKKART par vienu pakalpojumu. sisteemaa ir visam jaauzraadaas vai no klienta ir pienaakusi SMS vai nav utt. OPERTORAM IR JAINFORMEE KLIENTS, NEVIS "JAAPASUUTA", UN NAUDA OPERATORA KLJUUMES GADIIJUMAA JAATGRIEZ.

A Andron 11.03.2007

Aizej pastradaa taadaa darbaa. Tad zinaasi ka var arii sajukt. Ne jau nu jaapvainojas par taadu siikumu.

ja esi idiots ar liikiem pirkstinjiem,tad esi un tur ne operators ,ne klusesana nepalidzes. un vispaar liimenis-man ir okarte. tas noziimee,ka tu esi bezatbildiigs cilveeks,ka pat piesleegumu nevar panjemt

N ne 17.04.2008

ree tu esi debils ka setas miets! tas ir bezmaksas talrunis!!!

S seene 17.04.2008

Šis dienests ļoti labi apkalpo klientus un sniedz vajadzīgās ziņas. Iespējams savienojums atvienojās, jo gadās, ka tur zvana ļoti daudz un līnijas ir pārslogotas. Būtu pamēģinājis vēlreiz piezvanīt, nevis ņerkšķēt netā!