www.sudzibas.lv LMT Iekavēts parāds LMT

LMT - Iekavēts parāds LMT

Labdien!

Varbūt kādam/ai ir bijusi līdzīga situācija un kā tā atrisinājusies.....

Lieta tāda, ka tagad ir pasākuši pa dzīvokļiem staigāt LMT konsultanti un "uzkārt" cilvēkiem savus pakalpojumus. Kādu dienu tāds konsultants apmeklēja arī manu tēvu, nu un tomēr panāca savu. Tā kā tētis maz ko saprot no visām šīm līgumsaistībām - parakstījās.
Kad to uzzināju, gājām uz LMT centru, lai atbrīvotos no saistībām, tur visu nokārtojām un teica, ka būs jānomaksā līgumsods + par interneta flešu, ko arī tētim uzkāra. (kaut gan jaunietis redzēja, ka lauku onkulītis gan jau klāt nav sēdējis datoram,kur nu vēl internetu lietojis). Soda nauda bija 41 lats.

Tētis ir maznodrošinātais un bezdarbnieks- atnāca rēķins, viņš samaksāja pusi, jo naudiņas patiešām nav. Tad otra daļa - 21 Ls atlika. 2 mēnešus nebija iespējas samaksāt, domājām šomēnes, bet pēkšņi jau pa šo laiku uzpeldēja vēstulīte no CreditReform!!!! un nu jau grib lai maksā - 42 Ls !!!
Zvanījām uz LMT, sarunājām, ka nomaksāsim LMT atlikušo summu, bet ar to piedziņas firmu tieciet galā paši. Vai tad par šādu mazu summu drīkst uzlikt šādu soda naudu? Pie tam ar to Credit Reformu neesam slēguši nekādus līgumus, kāpēc man viņiem jāmaksā, ja ar tiem nav nekādu saistību???

Ausainītis 14.06.2012

Tiešām nēģervalstiņas cienīgas darbības! Ar sūdainu mietu visus šadus krāpniekus un afēristus ar visiem viņu līgumiem!

I Inguna B. 17.06.2012

CreditReform kontaa nav jaamaksaa ne santiima, tikai atlikusii summa pakalpojuma deveejam ti LMT. Visas shiis paraadpiedzinjas kompaanijas darbojas pretlikumiigi, prasiidamas paraadu paarslaitiit uz vinju kontiem.