www.sudzibas.lv LMT IEDZIVOSANAS uz cilveku rekina

LMT - IEDZIVOSANAS uz cilveku rekina

neiesaku nevienam lmt okartes internetu iegadaties samaksa latu un lauj lejupladet 15 megabaitus un ierobezo atrumu lidz 2 kilobaiti sekunde, taa, ka neatver nevienu lapu es nopirku numuru-20287492 un nozeloju -LMT ir nozelojami krapnieki!!!

S saulus 25.04.2011

atturaties no LMT krapniekiem izvelaties jebkuru citu operatoru

A AnGos 25.04.2011

Teorētiski ātruma ierobežojumam ir jābūt tik pēc 200MB, ja Tu esi pārliecināts, ka neesi kļūdijies, tad sazinies ar LMT! Izskatās, ka Tu tik bļausties tautās, bet problēmu neesi mēģinājis noskaidrot! Lai gan palīdzību var gūt pa bezmaksas tālruni!

Informācijas tālr.: 80000076, 1655

E Esesesseseseseses 26.04.2011

A kakovo huja jādrātējas ar tiem sūda mobīlajiem internetiem??? Kas ibio, stacionārais nav, vai?

K Katt25 26.04.2011

Saproti Esesesseseseseses ir tāda lieta kā ''privātmāja'' un uz tām stacionāro ne vienmēr ir izdevīgi vilkt. Bet tiem kas dzīvo dzīvokļos to nesaprast.