www.sudzibas.lv LMT Piegādā TV ar bojātu ekrānu

LMT e-veikals - Piegādā TV ar bojātu ekrānu

No Lmt veikala tika pasūtīts televizors. Televizors tika piegādāts ar sabojātu ekrānu, faktu par sabojātu ekrānu konstatēju atverot kasti.
Uzreiz informēju Lmt par bojātu preci, Lmt atsūtīja Dpd kurjeru, lai bojāto tv nogādātu servisa centrā uz ekspertīzi. Ekspertīze vilkās pusotru mēnesi un liels bija pārsteigums par “ekspertu” slēdzienu. Lmt un Dpd pusē nav konstatēti pārkāpumi par preces piegādi, līdz ar to preci nemaina un garantiju nenodrošina! Tika zvanīts un rakstīts Lmt, bet bez panākumiem, tv viņi nemaina un garantijas remontu nenodrošina. Šobrīd esmu spiests maksāt par televizoru vēl 24 Mēneši.
Piebildīšu, ka man pat bojātais televizors atpakaļ netika atsūtīts, tātad šobrīd maksāju par tukšu gaisu!
Aicinu cilvēkus rūpīgi izvērtēt vai tiešām kaut ko pasūtīt un pirkt no šī krāpnieku kantora.

Life_is_life 29.04.2022

Tiesas process

S Spuris 29.04.2022

TV viņiem ir jāatgriež.Ja tas nav izdarīts tātad tiek slēpti fakti kuri nav viņu pusē.Pieprasiet atgriezt TV un iesaku to iedot Neatkarīgiem ekspertiem,JO servisa centri ,kuri sadarbojas ar daudzām kompānijām nav daudz Latvijā un tie iet roku rokā ar ''pārdevējiem''

K Krisjanis Liepkalns 04.05.2022

Paldies!

S Spuris 12.05.2022

Nav par ko. Šajos laikos acīmredzot jau vajag filmēt preču atvēršanu,kad to piegādā.Vel vēlams to darīt kurjera klātbūtnē. vismaz ar dārgām precēm būtu tas vēlams.