LMT - dators

lmt Reail & Logistics ir meitas kompānija no LMT, un zem kritikas. Es paņēmu datoru uz nomaksu 2014 gada janvārī, es saprotu un apzinos ka dators ir lēns. Bet es neko vairāk kā lasīt ziņas nevaru, jo laiku pa laikam tas uzkarās, un man vajadzēja vairākas reizes restartēt to, kas ilga 15 līdz 45 minūtēm. Aiznesu datoru uz veikalu lai nodod garantijas remontā. Es mēneša laikā nesaņēmu ne zvanu ne datoru. Tagad piezvanīja no veikala ka dators esot veikalā bet man esot jāmaksā par neatkarīga eksperta piesaisti, jo defekti neesot konstatēti. Mans darbs ir kavēts mēnesi jo dators bija nepieciešams. Tagad vēl naudu par to prasa. Nepērciet datorus vai mobilos telefonus no LMT akcijām, jo Jums tas izmaksās daudz dārgāk kā bijāt plānojuši.

R Rika 03.11.2014

Ha ha LMT mana mamma nopirka planšeti, aiznesa uz garantijas remontu.Paprasīja 20Euro, tipa restart vajadzēja uztaisīt.Cirks par veca pensionāra čakarēšanu.Fui apkalpošanai ! Un paiet divas nedēļas datoram vecā vaina!Saucās garantija!