www.sudzibas.lv LMT DARBINIEKU ATTIEKSME

LMT - DARBINIEKU ATTIEKSME

Pirms Ziemassvetkiem sanemu lmt rekinu 217ls vertiba. Ka izradas mans dels bija "biskin" paspelejis okeaniju un iepircis dimantinus. Nu neko padarit pasi vainigi ka nepateicam ka par to ari nauda tiek skaitita.... Bet ta ka 200ls uzreiz nevarejam samaksat gajam uz Origo lmt klieentu apkalposanas centru lai uzrakstitu iesniegumu par summas sadalisanu tris menesos. Iesniegums tika pienemts! Bet tad pec kada laika mums pienak draudu vestule, nesamaksasim nedelas laika atdos kreditiestadei vai tiesa. Zvanu uz vestule noradito numuru un skaidroju ka esam tac lugusi summas sadali un ko loti izbrinita atbilde: Kadu iesniegumu!? nekada iesnieguma no jusu puses nav!!!

Kad mans virs Dominas lmt klieentu apkalposanas centra maksaja reikinu vins netisam iedeva par 100ls vairak ko diemzel pamanija tikai velak jau cita veikala. Atgriezas un paskaidroja situaciju bet naudu vinam atpakal neatdeva. Ta ka es gan ar to miera nebiju tad atreiz jau braucu lidz viram uz lmt domina lai pieprasitu parmaksato naudu. Pec stundas garas neaugligas sarunas es izlemu iesaistit policijas darbiniekus jo parmaksata nauda bija svaigi iznemta no bankomata un numuri uz banknotem sakritis ja atradis naudu pie darbiniekiem. To ari paskaidroju darbiniekiem pec ka sakas jau kada darbiba. Naudu atguvam bet policiju tomer neiesaistijam jo ceram ka darbinieks tapat jau guva macibu.

M m00 13.08.2013

kaut man nekad mūžā tādi kā Jūs negadītos mana veikala tuvumā... "jej bogu"... sveiciens vīram, centies to tupeli noturēt

D Dailis Bezvārdis 14.08.2013

jā, tiešām, es arī sava veikala tuvumā šitādu Adamsu ģimenīti negribētu redzēt ! Nez vai apakšbikses arī kādreiz neaizmirstat uzvilkt ?

N neaizmirstulite 14.08.2013

Kas par murgu? Spriežot pēc tā ko raksta "moo"("jej bogu"izklausās pēc govs) ir saprotams ka pie viņa/as veikalā ir tāda paša krāpšanās un paviršības tāpēc ceru ka negadīšos pat tuvumā!
Bet nabaga "pipsis" acīmredzot ir tāds padumjāks jo pat nezin kas ir Ādamsu ģimenīte un šķiet ka apakšveļa viņam ir tāda sāpīga tēma... Jūtu tev līdz.
Un nākošreiz vismaz tekstu izlasat nevis truli dir...