www.sudzibas.lv LMT Cilvēku čakarēšana

LMT - Cilvēku čakarēšana

LMT? Man jau pretīgi paliek dzirdot šo vārdu. LMT manuprāt ir Latvijas Manipulēšanas Trauma. Pēc LMT kārtējā datora remonta mani spēki ir izsīkuši un man ir apnicis viņu vest uz remontu. Man ir jautājums jums ko jūs tur darat? Mans dators tur nostāvēja 2as nedēļas un viņam nekas nebija izdarīts VIŅŠ PAT PĀRINSTELĒTS NAV! Dators tika nopirksts ar windovs 10.1 un ja man viņš nočakarējas tad jums viņš ir jāpārinstelē tik ilgi kamēr man ir garantija. Mērgļi, nepateicīgie kui** un ...

V

Ventilators 30.06.2017

Uzvani jebkuram autorizētam servisam, Windows neviens nepārinstalē, tas nav iekļauts ražotāju garantijas nosacījumos. Jocīgi un pretīgi nosacījumi, jo ražotājs to pats tā kā uzlicis.

V Vadiņš 03.07.2017

Viņi pārinstelē par brīvu man, viņiem vispār bija jāpārdod ar disku, bet takā nepārdeva ar disku viņi teica kad vajag tad lai es vedu uz lmt centru un divu nedēļu laikā viņi pārinstelēs.

D Dontkillmyvibe 01.07.2017

Tādiem cilvēkiem vispār datorus dot nevar. Aizej uz kursiem un iemācies elementāras datorlietošanas prasmes pirms vaino kādu citu, ka tev mistiski "nočakarējas" windows ????

V Vadiņš 03.07.2017

Jā, mistiski! Kādēļ man viņš ir jālabo pašam? Es pats vispār tīri teorētiski darīt nevaru, jo tad es varu pap*st garantiju. Un windows es pārinstelēt nevaru, jo man ir noliegums, un kad beigsies garantija tad tikai varēšu pārinstelēt. Visi nav tik gudri un nevar zināt tikai to ko tu, ja mēs zinātu tikai vienīgi šo, tad jau sen būtu atsprāguši.

T Tong Po 03.07.2017

Vadiņš, pirms spriedelē, ko drīksti un nedrīksti darīt ar datoru garantijas laikā, izlasi garantijas noteikumus. Tajos, jebkura ražotāja datoram, skaidri un gaiši ir atrunāts, ka programmnodrošinājuma problēmas neattiecas uz iekārtas ražotāja garantijas apkalpošanu. Es ceru, ka nedaudz padomājot, sapratīsi loģiku kāpēc tā.
Operētājsistēmas diskus jau ļoti ilgu laiku neviens līdzi datoram nedod - viss ir lejuplādējams internetā un uzstādāms. Tev pat OS atslēgu vairs nav jāievada - viss notiek automātiski. Un operētājsistēmas izstrādātājs jau sen ir padomājis par parastajiem lietotājiem - OS uzstādīšana nav neko sarežģītāka par jebkuras lietotājprogrammas uzstādīšanu datorā.
Izbeidz čakarēt sevi un pārdevēju!

V Vadiņš 03.07.2017

Ko tad man tev ticēt vai LMT? Aiznesīšu uz datoru servisu lai normāli sataisa un viss.