LMT

Manuprāt LMT ir blēži, kas apzog savus klientus.Man ?paveicās? kļūt par LMT pastāvīgā pieslēguma abonentu un noslēgt terminēto līgumu ar LMT uz 18 mēnešiem.Š.g. 2.septembrī es noslēdzu līgumu par MAZCENAS (subsidētā) mobilā telefona (SAMSUNG c100) iegādi. Pēc nedēļas, aprēķinot šīs kompānijas sarunu tarifus kā arī pēc būtības izlasot līguma nosacījumus, es nolēmu lauzt līgumu ar LMT un turpmāk neizmantot LMT pastāvīgo pieslēgumu, bet gan turpmāk izmantot LMT priekšapmaksas Okarti.Par savu lēmumu sākumā pa tālruni paziņoju LMT norēķinu daļai (C-s k-dzei), par kuru viņa būdama neapmierināta sakarā ar šādu jautājumu, sausi paziņoja, ka man jāiemaksā LMT kontā Hansabankā apmēram 100 Ls lai turpinātu sarunu par iespējamo terminētā līguma laušanu pirms 18. mēn. Nepārprotami, ka šāds mans lēmums LMT bija nepatīkams, kas bija noprotams pēc nelaipnā sarunas toņa.Tika pārskaīti vairāk nekā 100 Ls norādītajā kontā, 11. septembrī sazinājos ar LMT par naudas saņemšanu, kas arī tika apstiprināts un 11.09.2003, kopā ar P.S. kungu ierados, LMT (Ropažu ielā 6 ) ar lūgumu pārtraukt mobilo sakaru pakalpojumu sniegšanu, veikt gala aprēķinu, kā arī lauzt līgumu, kas arī tika izdarīts (11.sept.). Kā izrādījas, iemaksāta summa, pārsniedza aprēķinātā līgumsoda (70 Ls) summu (uz 11. septembri) par LMT sniegto pakalpojumu (SMS, sarunu), summu. Man pienākošos, pēc gala aprēķina naudas summu (apm.27Ls), C-s kundze izvairījās izmaksāt skaidrā naudā. Man tika piedāvāts pārskaitīt man pienākošos naudas atlikumu uz kādu priekšapmaksas Okarti. Nenojaušot neko aizdomīgu es arī piekritu. Galu galā viss tika pabeigts, visi nosacījumi un noteikumi abpusēji tika izpildīti, kas apliecina neizmantotā iemaksātā naudas atlikuma pārskaitīšana uz manis izvēlēto (mana drauga P.S. kunga) Okarti.Diemžēl pēc dažām dienām kredītbilance šajā Okartē pazuda. Zvanot uz LMT bezmaksas tālruni, tika paziņots, ka ar šo numuru vienmēr savienos ar A.O-s kundzi - kredītuzraudzības dienesta speciālisti, jo tāds esot norādijums. Paralēli, nu jau mans tālrunis tika deaktivizēts LMT tīklā, līdz ar to tika padarits par nelietojamu, jo šis mobilais tālrunis bija paredzēts lietošanai tikai LMT tīklā. Šis tālrunis no 11. septembra ir mans īpašums, jo līgumsods tika nomaksāts un šāda LMT rīcība manuprāt ir noziedzīga visatļautība.8.oktobrī sazinājos ar A.O-s kundzi, bet šis tonis kādā A.O-s kundze atļāvās ar mani sarunāties bija augstprātīgi rupjš. A.O-s kundze atļāvās man draudēt ar izrēķināšanos no LMT puses, kā arī draudēja atslēgt arī šo manu Okarti ar visu kredītu. Kā arī visas citas (!!!)manas Okartes. Paralēli tika atslēgta P.S. kunga reģistrētā Okarte (tālr.6555XXX) par kuru viņš LMT bija samaksājis 20 Ls. Šāda LMT darbinieku rīcība, manuprāt, liecina par visatļautības un nesodāmības apziņu. 8.oktobrī P.S. kungs personīgi ieradās LMT Ropažu ielā 6, bet ar viņu atteicās runāt, aizbildinoties, ka ja esot kādi jautājumi, tad varot griezties rakstiski.Iespējams, ka LMT piedāvātais standarta līgums bija domāts citiem, mazvērtīgākiem subsidētejiem tālruņiem, jo paredzētais līgumsods bija samērā mazs (70 Ls) un neizdevīgs LMT. Vienkārši es kārtīgi iepazinos ar noteikumiem un nolēmu, ka man ir izdevīgi lauzt līgumu, nomaksājot līgumsodu.Iespējams, ka LMT lieliski pelna ar saviem , manuprāt, nesamērīgi augstajiem sarunu tarifiem un jebkurš līguma lauzējs tiek šādi ,,sodīts,,. Vēršu uzmanību uz faktu, ka A.O-s kunzdei un manam draugam P.S. kungam attiecības ir neviennozīmīgas, bet man ar to nav nekāda sakara, manis iejaukšana šajā konfliktā no A.O-s kundzes puses, manuprāt, ir noziedzīga balansēšana uz likumpārkāpuma robežas . Negaidīti 28.10.2003, es saņēmu no LMT draudu vēstuli - PRETENZIJU par parādu(?????!!!!!), ar aicinājumu bezstrīdu kartībā iemaksāt viņu kontā vēlreiz 100 Ls!!!!!!!!!!!Prētējā gadījumā tika solīts nodot manu ?lietu? LR likumdošanā paredzētajā kārtībā tiesas lietvedībā parāda piedziņai vai arī "trešām personām" , ka arī uz 10 gadiem publicēt Latvijas Bankas nesen izveidotajā parādnieku reģistrā un CREDITREFORM datu bāzē!!!! Šajā vēstulē bija minēts, ka tā esot jau atkārtota, kas neatbilst patiesībai.

I

M Martins 27.11.2003

Piesmiet LMT vajag rupja veida lai necakare klientus!

H HEHE 27.01.2004

Izsaku līdzjutību. Piezvani TV3 pats zini kādam raidījumam, domāju, ka sanāks labs raidījums + nosūti piem. CHAS avīzei, tie tochno rakstīs, jo vajag skandālu. O varbūt VAKARA ZIŅĀM! Vēl mēģini nelamāt 'viņus publiski, jo var piepi*ties pie taviem vārdiem. Vēlu veiksmi

J joriks 18.02.2004

en?vei glupi darbinieki katraa iest?d? gad?s! bet nu jebkur? gad?jum? cepuri nost LMT! es jau teiktu, ka vi?i ir viens no retajiem Latvijas uz??mumiem, kur? tom?r ir m?s?jais ne taka kakainaas maxinas un t-m?rketi. LMT rulee, esmu bijis, esmu un b??u LMT klients!

J ja ja 02.04.2004

Nevajag krapties i-netaa ar krediitkarsu maksaajumiem, tad taa nebuus.

J Jnanis 26.09.2006

Veel garaak nevareji uzrakstiit?!!!!!! cs kungs, bz kungs...