LMT

sadomaaju es te uz jaunogadu nomauniit savu veco mobilku uz nokia 3100. izraadiijaas, ka to var izdariit 25 latiem, tikai vajaga mainiit numuru. numuru mainiit neveeleejos neparko. palasot mazcenas taalrunja pirkshanas liigumu, izraadiijaas, ka taalrunis ir noblokjeets lmt tiiklaa pie konkreeta numura un var atblokeet taalruni no numura, samaksaajot liigumsodu 70 lati. hmm... 70liigumsods+25taalrunis_ar_piesleegumu=95 lati taalrunim, kas veikalaa maksaa ap 130 latiem. jauki. es jau gandriiz uzkjeeros uz shito te makshkjeri un savaa naivumaa domaaju, ka arii man buus sveetki.lmt klientu apkalposanas centraa man pateica, ka neesot akcijas meerkjis taalrunjus pa leeto tirgot. it sevishkji pa 95 taadus, kas citos veikalos maksaa 130 un ka shitos blokjeetos taalrunjus nemaz tik vienkaarshi ar neesot atblokjeet, pat ja arii esi samaksaajis liigumsodu. esot vismaz meenesi jaagaida, jo atblokjeshanas kodu tikai pati firma "nokia" esot tiesiiga izsniegt. un tas suutiijums no "nokia", njemot veeraa patreizeejos ziemassveetkus, nebuus vienas vai divu dienu jautaajums. murgs kaukaads... taalaak, trakaak... ja es liigumu lauzhu un liigumsodu samaksaaju, taalruni man tik un taa neatblokjee (vai arii atblokjee, bet peec meenesha vai diviem). protams, ka lmt man neatmaksaas sodu par to, ka vinji ir liigusmodu no manis sanjeemushi, bet talruni neatblokjeejushi. kur ir vispaar garantija, ka taa atblokjeeshanaas notiks ne aatraak kaa peec 18 meeneshiem, kas ir mazcenas taalrunja pilnais blokjeeshanas laiks? taa lmt man sveetkus sabojaaja.vai tieshaam lmt straadaa cilveeki, kas neizdomaa visu liidz beigaam? neticu, ka no lmt neviens nesaprata, ka kaads arii pareekjinaas, pirms uz urraa skries un parakstiis mazcenas liigumu. ja tomeer nesaprata, zheel. peec shii atgadiijuma manas domas ir uz slikto pusi veerstas, jo ir precedents , ka lmt potenciaali nepilda dotos soliijumus.protams, ka es taalruni nenomainiiju. a kas? nokia 3510 arii ir taalrunis.

B

H HAHAHA 26.12.2003

IZLASI LIIGUMU LIIDZ BEIGAAM!!!!!!Tur ir rakstiits, ka pa jaamaksaa ir ne tikai 70,- un tie Tavi 25,-, bet arii par katru atlikusho meenesi, kuru neesi izmantojis liiguma mineetajaa terminjaa LMT tiikla, ja nemaldos 4Ls taatad mieriigu sirsninju vari pieskaitiiti saviem 95Ls veel klaat 4*18 = 95+72 = 167Ls... taa ka seedi vien raams :DD!Izdeviigaak laikam tomeer iznaak pirkt un tieshaam priecaaties, nevis dariit to, kas nav liigumaa paredzeets un veel nosodiit kaadu par to?!

J joriks 18.02.2004

vispaar nesaprotu, ko tu tur puksti! idio tev iedo mobiilo pa leeto un pie tam tev jau vinju nepiesleedz pie teles tiikla! mobiilais pa leeto un pie viskrutaakaa Latvijas komunikaaciju sniedzeeja! neesi tu chaliit normaals, ja gribi pie teles paariet! tad es tev ieteiktu arii turpmaak maximaas un t-maarketos visu pirkt tie tikpat kvalitatiivi cik tele, respektiivi, kvalitaates vispaar nav!un veel arii par tiem 2 meeneeshiem! ne jau LMT ir vainiigs, ka ir Z-sveetki un nokia somijaa neshansee korekti sveetku laikaa! iedarbini vispaar smadzenes reaali chaliit ne tikai kjer kalkulatoru rokaa un skaiti pikji! dumsh tu esi!

T takvot 19.06.2006

Zvonil v Tele2, skazali, te kto zaklu4il dogovor do 2006 goda - platjat 50 i 30 Ls za rastorzenie dogovora posle 6 i 3x mesjacev sootvetstvenno. A po novomu pravilu 2006 - po skolko to Ls za kazhdij mesjac. Tak chto t.k. nomer ne sohranitsa, nado perehoditj k LMT so svoim nomerom, eshe i bonusov poluchu! PS razblokirovka bez problem, poiskatj razblokatorov mozhno po ss.lv! Stoit 5 Ls