LMT

šitāds sviests atkal sen nebija redzēts.Lieliskais LMT piedāvā par V E L T I !!!! uzlikt (tipa,ja negrib rādīt savu telefona numuru) tādu atspulgu "PRIVāTS ZVANS" ,kurš parādās tā telefona ekrānā,uz kuru ir piezvanīts.Es,kurš savukārt M A K S ā !!!!par numura uzrādīšanu,esmu vienkārši izdr.... pakaļā,jo jebkurš kompleksainais problēmļurbaks var piezvanīt uz manu telefonu,pat vairākas reizes ,atsaukties piem.,uz manu sludinājumu, un tad ,kad ir norunāta tikšanās,vienkārši neierasties.Es nedzīvoju tuvu Rīgai,tapēc vilšanās ir jo lielāka+vēl benzīns+iztērētais laiks.Vērsos policijā,atteica, viņi nevarot noskaidrot zvanītāju,jo LMT šādas ziņas nesniedz. Tad tik mīļie tautieši, ņemiet šo "PRIVāTO ZVANU " un čakarējiet viens otru uz nebēdu! Dzīvojam tacu LATVIJā!!!!

A Aivars 13.04.2007

Vecīt! Uzmanīgāk jālasa noteikumi, pirms pieslēdz pakalpojumu! Pakalpojums "numura uzrādīšanas aizliegums" darbojas tikai tad ja zvani, ja sūti SMS tad šis pakalpojums nedarbojas! Un LMT to ir aprakstījis pakalpojuma aprakstā! Ja pats esi lohs, tad nevajag vainot citus! Man šis pakalpojums darbojas nevainojami!

J just me 29.01.2008

AR LMT PAKALPOJUMU VISS IR OKI

H HB 23.04.2008

Nav runa par to, ka šis pakalpojums nedarbojas, darbojas un kā vēl. Tikai mēs, kas maksājam par nummura noteicējiem, savu pakalpojumu nesaņemam (Nummurs mums neuzrādās, kaut mēs par to maksājam).

Z zutisSs 10.06.2008

nevajag celt privātus vai nepazīstamus numurus! :)

A aa 12.06.2008

Labs biznes tev, ja tu saņem zvanu no privāta numura un nesies nez cik tālu lai tevi piečakarētu . Normāli cilvēki pa telefonu noskaidro kas par lohu zvana.
Ir šai problēmai arī otra puse, šāds numurs vajadzīgs lai sazvanītu tādus cilvēkus, kas slēpjas no kreditoriem utt. Jo piemēram zvanot no ārzemēm caur atlaižu karti arī neuzrāda numuru un lattelekomam arī bija kautkāda iekārta ar ko var slēpt numuru, tā ka, ja neuzrāda numuru velns viņ zin kas tur zvana.

J Janis 22.11.2008

Nu, te var sudzibu celt visu operatoru lietotaji, jo cik zinu, tad Tele2 ari ir tads pakalpojums! Nu un??

M martins 17.02.2009

mankautkaa liekas ka visi par visu celj kautkaadas hui**s lai tik dzive butu interesantaaka :D:D
es sezju uz savas bii friii un man ir zaibis :P kad lietoju veel lmt pieslegumu agraakaa jauniibaa tad (tadam kaa man kuram patiik pa telefonu bazareties) bija reekjini sakot no sotaku uz augshu :D tapec nolemu labak iet uz priekshapmaxas karti...

A asd 14.09.2010

tas ir domats manupraat vairaak tam, lai piemeram, ja tu zvani daudz visadiem cilveekiem kaut vai uz tiem pashiem sludinajumiem utml daudz stradaa uz telefona, lai tev visadi mudaki netzvana un necakare mozgu un neatnem laiku tapeec sleep savu numuru :), un veci ja tevi appish tad tu vnk saskaries ar ne to cilveeku :) si opcija ir lloti laba paldies, ka tada ir :)