C cilveks 02.10.2006

Bet vismaz LMT sakari nepazud ta ka TELE2!!! Un sakari ir daudz kvalitativaki. Un zona ir visur. Ja gribi letak, njem to jobanuju TELE2(caur kuru SSMS sutas tikai ar otro piegajienu) vai BITE (kurai pat puse no Latvijas nav parklata). MTS starp citu ir virtualais operators, kas lieto cita operatora tiklu (Bite ja nemaldos).

D Dead 02.10.2006

Es esmu ar mieru samaksāt par sakaru kvalitāti. Un es netaisos taupīt uz tā rēķina, ka man jebkurā brīdī var pazust sakari. Starp citu. pavisam nesen kāds idiots pargrieza Lattelecom kabeli. Un nezkāpēc sakari pazuda (gandrizvaj pusē no LV teritorijas) arī TELE2. Bet LMT viss bij' o.k. Kā jus domajat cik cilvēku lamāja TELE2?

M MasterTelecom/MTSGSM 03.10.2006

MTS varbut ari lieto cita operatora tiklu, bet tas ir vienigais ko tas lieto no cita operatora. Parejas tehniskas iespejas un resursi ir personigie atskiriba no Zetkom piemeram! Ja kas, tad Bite uzstada jaunakas paaudzes bazes stacijas ar lielaku plusmas jaudu, ko diez vai dara citi operatori Latvija. Un kada starpiba, ka MTS iiree Bites tiklu, mes tapat par to maksajam, un esam pilnigi neatkarigi no Bites. Ne viens jau nesaka ka Telia Sonera sava laika LMT un Lattelejom nopirka par sertifikatiem, kas ir smiekligi, jo so divu operatoru tikli bija buveti par Latvijas naudu! Papildus varu pateikt, ka MTS (Master Telecom) ir pilnigi vietejais kapitals, tatad uznemums ir tiri vietejais, atskiriba no LMT un Tele2, kur visa naudina aizsplust Zviedriem! Ka specialists piekritu, LMT ir kvalitativi sakari, bet bravuriba ir jau noriebusies, del ta jus ari zaudejat savus klientus, jo burtiski splaujat tiem virsu. Ar MTS ir otradi, mums katrs klients ir svarigs, jo ieguldam personigos lidzeklus un darbu! Starp citu, Master Telecomam (MTS) sakari nezuda, kad kads klauns parcirta kabeli. Bet smieties par cita nelaimi ka jus to darat, domaju Tele2 un LTK, ir ciniski un zemiski. Nedod dievs jusu kabeli parcirtis, vai bus patikami ka jus izsmies, kaut pasi zinat Telekomunikacijas ir tehnika, un katrai tehnikai reizem gadas klumes. Mus seit ir maz, un tirgus ir vel mazaks, tad kapec nestradat ar lojalu atieksmi vienam pret otru?"Virdzin" anglija ari ir virtualais, ka ZetCom, bet tirgus zina ienem dominejoso stavokli! Vai tad ir svarigi kurs kuram izire tiklu, vai atieksme pret klientu un darbs? Bite un Tele2 ir virtualie vairakas eiropas valstis, un ja nemaldos, Telia Sonera ari kautkur ienem tadu pasu lomu.