LMT

Mobilie sakari ir NEDROŠI!!!LUDZU NELIETOJAT LATVIJAS MOBILA TELEFONA PAKALPOJUMUS VISPIRMS NEZILASOT SO RAKSTU- TAS IR BRIDINAJUMS IKVIENAM LIETOTAJAM PIRMS IZMANTOT LMT!2003.gadā Izraēlā tika uzlauzts GSM drošības kods, kas darbojās visos pasaules operator tīklos. LMT nekādus uzlabojumus savā tīkla drošībā nav veicis, lai informētu klientus ( patērētājus ) par sarunu un datu pārraides noklausīšanās milzīgo risku.Līdz pat šodienai tiek tirgoti Maz cenas mobilie telefoni, kas ir uzlaužami un identificējami no noziedzīgām grupām dažu minūšu laikā.Mobilais telefons mūsdienās daudziem ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu, bet daļai tas ir kļuvis par klupšanas akmeni, pateicoties NEDROŠIEM LMT SAKARIEM. Neskaitāmi noklausīšanās skandāli, informācijas noplūdes masu mēdijos... Vai vispār varam uzticēt savus noslēpumus kolēģiem runājot pa telefonu?Atbildi atrast ir pagrūti, taču ir vērts mēģināt, bet sanāk beigu beigās, ka valsts iestādes, kuras drīkst noklausīties telefona sarunas ir ap 30!!!Vai nav par daudz???No drošības viedokļa paši mēs tomēr varam ko darīt, iegādāties jaunākās paaudzes mobilos- 3G paaudzi, kam datu šifrēšana ir uzlabota. Pieminēt nedrīkst jau šobrīd pieejamos smartphones, kuros iespējams ielādēt jaunas drošības programmas, kuras šifrē visus datus. Taču visam iepriekšējiem pasākumiem būs maza jēga, jo ikvienam, kam ir kāda pazīšanās un ir nauda var iegūt vajadzīgos ierakstus, kamēr nav sakārtota likumdošana. Alternatīva ir SKYPE IP TELEFONI, kuros drošības jautājums tiek daudz pamatīgāk risināts.