LMT

Nopirku LMT mazcenas mobilo telefonu ar līgumu uz 18 mēnešiem ? sabojājas precīzi pēc 18 mēnešiem diendienā. Aiznesu uz garantijas remontu ? noturēja mēnesi un tagad piedāvā apmaksāt remontu, pamatojot ka ražotājs dod tikai 1 gadu garantiju (nu to mēs vel redzēsim). Numurs ir , aparāta jau mēnesi nav. Jauno mazcenas var dabūt tikai pēc 6 mēnešiem. Loģiskā izvēle ? aiziet pie cita operatora ar visu numuru un dabūt no viņa visus bonusus ieskaitot aparātu. Kāds zina: vai ir vērts pīties ar mazcenas aparātiem, vai tikai man tā patrāpās?

V

- - 09.09.2006

LV likumi ir saistoši PĀRDEVĒJAM nevis ražotājam. Ja Sony Ericsson dod viena gada garantiju (no 01.09.2005. jau ir divi gadi), tad otrais gads ir pārdevēja (nevis pircēja vai ražotāja) problēma.

V Vlad 10.01.2007

Laboja 3,5 mēnešus, bet tomēr salaboja un bez maksas. Korpuss, protams bija nobružāts, bet joprojām darbojās. Pajautāju apkārt ? daudziem ir problēmas ar mazcena telefoniem. Jāpērk līzingā.