8 8 17.03.2006

ne jau Kauguru Dual paardeveeji vainiigi,ka telefonam kaukas neiet kaa vajag.vinji tikai tirgo,nevis atbild par tehniskaam kljuumeem.

A Andron 24.01.2007

Pirmkaart Samsung ir suuds! Tikpat labi taa probza var buut TIKAI Samsung suudiem ar to konkreeto baazesstaciju.Nesaprotu kam sievietes peerk telefonu? Izskatam vai lai lietotu? Ar Samsungu chakaris ir vienmeer un tas ir FAKTS. GPRS enableet chakaris, menju - chakaris. Nafig telefonu ar kuru apieties iet ilgaak nekaa ar 5110 Nokiju?

I innline 26.01.2007

Samsungs nav sūds , driizaak tu pats esi liels smirdīgs suuds!!!

M mm 15.02.2007

Samsung vaina. Man arī tā bija. Diemžēl pirku bez akcijas. Tāpat gājis visiem paziņām, kam ir Samsung.

R re 15.10.2007

ir gan samsungs suuds ritigakais un ta tas vienmer ir bijis - dizains ir forshs bet programnodroshinajums.... fuuuj

M m/ 19.10.2007

Nav samsung suuds. To ka juus nevarat(negribat) LMT pielaagot programnodroshinaajumu taa ir cita lieta. Pat tu esi liels smirdiigs trekns kakucis, un galvaa tev arii tuutara smadzenes. Sist pist un badaa meerdeet shitos LMT+Nokia propagandeetaajus. It kaa liigumus buutu kopaa sasleegushi, a man par to uzdirst.